Beştepe'de Erdoğan'la görüşen CHP'li Muharrem İnce iddiası! İnce'den çok sert tepki: Kendimi yakarım

Sözcü Gazetesi’nin iddiasına göre gazeteci Rahmi Turan Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen ismi açıkladı. Turan, Sözcü Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, “Kaynağımın bana söylediğine göre, Beştepe’de Erdoğan'la görüşen CHP'li isim Muharrem İnce'ymiş” dedi. İnce iddia sonrası gönderdiği mesajda "Eğer benim görüştüğüme dair bir belge varsa Taksim’de kendimi yakarım" dedi.

CNN Türk'te canlı yayında konuklarından olan Barış Yarkadaş, Muharrem İnce’nin Sözcü’nün iddiası sonrası kendisine gönderdiği mesajı gösterdi.

"TAKSİM'DE KENDİMİ YAKARIM"

Konuşmanın görüntüsünü gösteren Yarkadaş, İnce’nin “Eğer benim görüştüğüme dair bir belge varsa Taksim’de kendimi yakarım” dediğini söyledi.

mesaj

RAHMİ TURAN: KAYNAĞIM SARAY ÇEVRELERİNE YAKIN BİR GAZETECİ

CNN Türk yayınına bağlanan Turan, "Kaynağım Saray çevrelerine yakın bir gazeteci." ifadelerini kullandı.

FAHRETTİN ALTUN: CUMHURBAŞKANIMIZ BU KONUDA SÖYLENECEK SON SÖZÜ SÖYLEDİ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da CNN TÜRK'e yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız bu konuda söylenecek son sözü söylemiş, hem noktayı hem hakikati ortaya koymuştur" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
kullandığı dile bakın. birde cumhurbaşkanı adayıydı. bu chp de bir tane akıllı yok.
kumpas kuruyorlar tamamen kılıçtaroglunun oyunu ama eline yüzüne bulaştırdı amaç imamoglunun önünü açmaktı inceyi bitirmeye çalışıyorlar
Tam üstüne bastın, kaldır ayağını.Bence de kongrede olası adayları önlemek veya aday olanların alacağı oyu düşürmek için parti diktatörü Kılıçdaroğlu bu söylentiyi kendi yaydırdı.Şimdi aday olanlara herkes şüpheyle bakacak.
Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış
@ekimoz_2018 yüz yılın en gereksiz ata sözü. kanıt yok ama itham ediyorlar rezil insanlar! çamur at izi kalsın. koltuk sevdalısı kemal gidecek, gitmelidir!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler