Beştepe iddiaları sonrası Muharrem İnce atacağı adımları açıkladı

Sözcü yazarı Rahmi Turan, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen ismin Muharrem İnce olduğunu iddia etmesi sonrası Muharrem İnce sosyal medyadan açıklama yaptı. İnce, "İddiaların benimle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, olamaz. Bu kalemşörle ve kaynağı ile mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız." dedi.

Beştepe iddiaları sonrası Muharrem İnce atacağı adımları açıkladı

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın köşesine taşıdığı ve 3 gündür Türkiye gündeminde yer alan "Beştepe'yi ziyaret eden CHP'li isim" tartışmaları ile ilgili flaş bir iddia daha ortaya atıldı. Rahmi Turan, Sözcü'ye yaptığı açıklamada, kaynağının kendisine o ismin Muharrem İnce olduğunu söylediğini belirtti. Rahmi Turan'ın iddiasıyla ilgili ilk olarak, "Kanıtlasınlar kendimi Taksim'de yakarım" diyen Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu.

"YARGI ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ"

İnce, "Daha ilk günden Rahmi Turan'ın dile getirdiği iddiaların merkezine benim adımın oturtulacağını bana gelen bilgiler doğrultusunda tahmin etmiştim. Bunun benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik bir operasyon olduğunu ve bunun Genel Merkezin mutfağında bir çete tarafından pişirildiğini biliyordum. Tahminlerimde yanılmadım." dedi.

şbceeee

2

"BU İŞ YARGIYLA SINIRLI KALMAYACAKTIR"

İddiaların kendisiyle yakından uzaktan ilgisi olmadığını belirten İnce, "Bu bana, benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik şerefsizce bir saldırıdır. Bu şerefsiz, onurdan insanlıktan nasip alamamış kalemşörle ve kaynağım dediği saray soytarısıyla mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız. Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır. Siyaseten bu operasyonun parçası olan ve Cumhurbaşkanlığı seçim akşamından bu yana şahsıma yönelik kampanya yürütenlerle de hesaplaşmamız kamuoyunun huzurunda devam edecektir." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
daha kendilerini yönetemiyorlar birde bunlar ülkemi yönetecek aman aman chp başa gelmesin
Neymiş devlet yönetecekmiş cehape..sen git önce partini yönet..doğru dürüst bi muhalefet ol da başka ihsan istemeyiz
Akp de mhp de olmuyormu
@fahrettin_goycimen_1960 Orada olup olmaması başkanınızın yaptığı üç kağıdı ortadan kaldırıyor mu? Adama iftira attırdı. Bunu yapanın, zamanında sayın Baykal'a kurulan komployu da yapabileceği hiç aklınıza gelmiyor mu?
@ozmoo007 ..Doğru söylüyorsun doğru dürüst muhalefet olsalardı ne akp ne mhp kalırdı..Gerçekler ve mutluluk olurdu....
işte böyle birbirinize saldırırsınız
UYDURMA İSİM VERİLMEDİ...NEYİ DAVA EDECEN...
İsim vermek şart değil.Parti diktatörü Kılıçdaroğlu kongrede olası rakipleri şimdiden zan altında bırakmak için bu söylentiyi kendi yaydırdı.
haberleri iyi oku açıkladılar muharrem ince diye ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler