Beyaz Saray'dan Rahip Brunson açıklaması: Trump hayal kırıklığı yaşıyor

Beyaz Saray, ev hapsinde bulunan rahip Brunson ile yeni bir açıklama yaptı. Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, Trump'ın son gelişmelerden dolayı hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.

Beyaz Saray'dan Rahip Brunson açıklaması: Trump hayal kırıklığı yaşıyor

Açıklama Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders'tan geldi. Sanders, "Başkan Trump Türkiye'nin Brunson'ı serbest bırakmaması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşıyor" diye konuştu.

"TÜRKİYE'YE ÇAĞRIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ"

Türkiye’de tutuklu bulunan diğer Amerikan vatandaşlarının da serbest bırakılmadığına dikkat çeken Sanders, "Türkiye'ye doğru şeyi yapmaları ve bu bireyleri serbest bırakmaları konusunda çağrılarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Sanders, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton'ın Türkiye Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ile Beyaz Saray'daki görüşmesine de değindi. Bolton'ın görüşmede Kılıç'a konuyla ilgili endişelerini anlattığını bildirdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Abd istediği kadar hayal kırıklığı yaşasın abd düşmanımız olmaya devam etsin yapılanları unutmak bize yakışmaz biz abd için yaptırımlara devam edelim. Sonuna kadar boykot.
daha çok hayal kırıklığı yaşar zaten karısıda boşayacakmış :)
cehennemin dibine git trump nolacaktı aman alın rahibimi diyecektik sizin aşağılık oyunların sonrasında.. burasını ne zannediyorsun bu iş inat oldu.. siyasi iktidar buna karar veremez kararı hukuk ve adalet verir..senin o tezekli dolarların isterse 10 tl olsun türk milletini bu kadar hafife almayın artık.. az akıllı olun akıllı....karısını kontrol edemeyen bi rezilsin nolacaktı koskoca bir devleti oyuncakmı sanıyorsun .. lanet olsun sana... abd halkının ilk yapması gereken senden kurtulmak olmalı dünyayı düşman ettin abd ye..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler