HABER

'Beyaz'la evleniyoruz'

'Medyatik Yılbaşı Özel'e, Beyazıt Öztürk'le birlikte konuk olan Asuman Krause, özel hayatıyla ilgili bomba bir açıklama yaptı: Evleniyorum. Beyaz'la. Şimdi nikah gününü belirlemeye çalışıyoruz.

Yüksel Aytuğ'un Kanaltürk ekranlarında hazırlayıp sunduğu 'Medyatik', yeni yıla kahkahalarla girdi. 'Medyatik Yılbaşı Özel' programına konuk olan şovmen Beyazıt Öztürk ve sunucu Asuman Krause, 2009'un hafızalara kazınan tüm ekran hallerini, devrilen çamları, kırılan potları yorumladı.

[

****](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/turk-unluler/asuman-krause-sicaklar-asuman-i-hastanelik-etti/2922/66295/sayfa/1/)

Öztürk ve Krause, programın başında, 2009'un kendileri için ne ifade ettiğini anlattı. Beyazıt Öztürk, 2009'un kendisine huzursuzluğu hatırlattığını belirtti: "Kendi hayatımda, çevremde, ülkemizde genel olarak huzursuz bir yıldı. Gazetelerde, televizyonda, sokakta, her yerde hep bir eksiklik, yarım kalmışlık ve huzursuzluk vardı."

Huzursuz bir yıldı
Krause ise 2009'un kendisindeki karşılığının Arjantin ve 'Wipe Out' olduğunu söyledi: "Yılın önemli bir kısmını 'Wipe Out' çekimleri nedeniyle Arjantin'de geçirdim. Benimki, Beyazıt'ın aksine çok iyi, huzurlu bir yıldı. Ama tabii etrafta olan bitene kayıtsız kalamıyorum. Ama ben yine de umutlu ve iyimserim." Programın finalinde ise güzel sunucu, aşk hayatıyla ilgili bir bomba patlatacağını ilan edince, herkes heyecanlandı. Krause, "Evleniyorum... Beyaz'la... Şimdi nikah gününü belirlemeye çalışıyoruz" diye espri yapınca, 'bomba'nın sadece 'ses bombası' olduğu anlaşıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön