Beyoğlu'nda araç sahipleri şaşkına döndü! 6 aracın camları kırıldı

Beyoğlu'nda sokakta park halinde bulunan 6 aracın camları kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kırıldı.

Beyoğlu'nda sabah işlerine gitmek için otomobillerinin başına gelen sürücüler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kaptanpaşa Mahallesi Yay Sokak'ta park halindeki 6 aracın camları kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kırıldı. Araç sahipleri durumu hemen polis ekiplerine haber verdi.

BAZI ARAÇLARIN İÇERİSİNDEN TAŞLAR ÇIKTI

Kısa ürede olay yerine gelen polis ekipleri, araçlarda incelemelerde bulundu. Bazı araçların yan camları bazı araçların arka camları kırılırken bazı araçların içerisinde de taş olduğu görüldü.

SABAH ÖĞRENDİLER: TAŞIN ÜZERİNDE DE KAN VAR

Aracının arka camı kırılan Lütfi Lortoğlu "Sabah işe gitmek için aracımın başına geldiğimde aracımı bu şekilde buldum. Herhalde gece burada kavga etmişler. Benim de aracımın arka camını kırmışlar. Aracın içinde taş var; taşın üzerinde de kan var. Ben de polisi aradım. Polisin gelmesini bekliyorum. Başka araçlarda da zarar var. Rahatsızın biri çıkmış. Araçların camlarını kıra kıra gitmiş. Bunu kim yaptıysa bulunmasını bekliyoruz" dedi.

Polis, sokak üzerinde araçların camlarını kıranları yakalamak için çalışma başlattı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
adamın canına tak etmiş kaldırım aa park edenlerın camını kırmış helal olsun benım bazen ateş ee veresım geliyor
yaya kaldırımı yayalara ait olmalı. yaya kaldırımına park eden araçlara cezaii müediye uygulanmalı. herkes herkesin hakkına saygılı olmalı. adaleti kanunlar belirlemeli. aksi taktirde herkes kendi adaletini saglamaya kalkabilir üzücü olaylar olabilir.
Yaralı var ise hastanelere başvurmuş olabilir diye düşündüm ama hesaplaşma ise o da olmaz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler