Beyoğlu’nda koca vahşeti!

Beyoğlu’nda kendisini aldattığından şüphelenen koca, eşini sokak ortasında 27 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Kanlar içerisinde yerde kalan kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Beyoğlu’nda koca vahşeti!

Olay, Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Tekir Sokağı girişinde bulunan Ömer Hayyam Otobüs Durağı'nda saat 19.00 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre; Esenyurt'ta oturan ve aralarında geçimsizlik bulunan Osman Bal ile Beyaz Bal boşanma aşamasına geldi.

Beyaz Bal'ın daha önceden evden çıkarak ortadan kaybolması üzerine koca Osman Bal, sinir krizleri geçirmeye başladı.

Son olarak saat 18.00'da eşi Beyaz Bal'ı telefonla arayan Osman Bal, 'Neredesin neden evde değilsin' sorusu üzerine karısının (Sana ne sevgilimle Beyoğlu'nda geziyorum) cevabını aldığı iddia edildi.

Bunun üzerine cinnet geçiren koca evden ekmek bıçağını kaparak karısını bulmak üzere Taksim'e geldi.

Taksim'de bir müddet eşini arayan kızgın koca, Beyaz Bal'ın Beyoğlu Tarlabaşı Caddesi Üzerinde Ömer Hayyam Otobüs Durağı önünde bir şahısla birlikte görünce cinnet getirdi.

Elindeki bıçakla eşine saldırarak 27 yerinden bıçaklayan Osman Bal, Beyaz Bal'ı ağır yaraladı.

Eşini delik deşik eden koca, kaçmak isterken Asayiş Büro Ekiplerinden bir komiserin olay yerinden rastlantı sonucu geçmesi üzerine kıskıvrak yakalandı.

Kocası tarafından defalarca bıçaklanan ve ağır yaralanan Beyaz Bal'ise olay yerine çağrılan ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bacaklarından, kolundan, karnından, sırtından, başından ve ellerinden 27 bıçak darbesiyle ağır yaralanan Beyaz Bal, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Genç kadın hayatını kaybederken, eşi Osman Bal, Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
kadın resmen gel beni öldür demiş..Daha boşanmamışsın ne geziyorsun elin adamıyla..Eşini tahrik ediyorsun..Değer miydi ölmeye hayatını vermeye..Böyle söylenir mi sevgilimle geziyorum diye..Ağır tahriktir bu durum..
Eline sağlik iyi olmuş
Lan bu sitedekiler ne diyor birde adamı savunuyorlar kadın aldattıysa bile insan be insan 27yerinden bıcaklanmak ne demek insanlık kalmamış size
kadın kaşınmış
ya siz salakmısınız nesiniz birde adamı savunuyorsunuz ya
şüphe etmesi bile yeterli..infaz kesin..... .aşağılık erkek müsvettesi ..işte davayı uzatmadan ağırlaştırılmış müebbet bunlara verilecek. hem iyi hal falan indirimi olmayacak.....yada hadım edeceksin bak nasıl en aza iniyor.. trafik cezalarını nasıl arttırdılar, sigara içenlere kapalı yerlerde..bunlarada en ağır cezalar..koruma altındakileri bile öldürüyorlar ya...evlendi diye canınıda satın mı aldıklarını sanıyor bunlar...sen kimsin ya diyecek devlet yakasına yapışacak bırakmayacak..ABD de elektrikli sandalye, zehirli iğne birkaç çeşit idam var bizde niye yok...demokrasi ülkesinde var biz
belli sende bir bayansın ve aldatmaya aday birisin.
Koca dehşetimi yoksa kocaya uygulanan bir dehşetmi. Herşey hakkıyla söylense inan yanlışlıklar azalır. siz buna koca dehşeti derseniz bu tür kadınlar kendilerini haklı görüp daha çok bu işleri yapmaya kendilerini yatkın bulurlar. Bu tür başlıklarla kaç kişinin günahına giriyorsunuz farkındamısınız.. Burda kadın hakketmiş diye bir başlık olmalıydı.
Ha en doğrusu erkegin kadını ilk celsede boşayıp kendini o kadından kurtarması. Böylece erkek kendine güzel bir yol çizebilirdi , hapislerde hayatını geçirmezdi. Kadında ortalık malı olurdu. En doğrusu buydu ama yinede adama kesinlikle yanlış yapmış demem. Doğrusunu yapmış ama en doğrusunu yapmamış.
insan böyle kadınlar yüzünden katil oluyor suç ölende degil öldürende
yazık olmuş adama. allah sabır versin
ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN..............ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ BU EWVLİLİK BANA TERS.ARKADAŞ MİLLET BU KADAR EVLENİYORLAR KADINLARLA NE UĞRAŞIYOR BU ERKEKLER.YA KADINLARIN %70 İ PARA TUZAĞI DERTLERİ PARA.DIR DIRI YOK MAKYAJI.HACCA GİDEMEZ YALNIZ...BARA GİTSE DERT.KADIN BELA YA.KİM ÇEKER BUNLARIN KAHRANI.MODERN BİR İNSANIM VE EVLENMEK GİBİ NİYETİMDE YOK.KADINLAR GÜÇLÜ VARLIKLAR AMA BU GÜÇLERİNİ KULLANAMIYOR.KADIN FİTNEDİR.ÇOK ÇEKTİM ŞU GENCECİK YAŞIMDA KADINLARDAN ÇALIŞTIĞIM İŞYERİNDE Kİ KADINLARDAN,ÜVEY ANNEMDEN..ERKEKLER BENCE KENDİLERİNİ ÇUKURA DÜŞÜRÜYORLAR.....
Aslında bütün mesele aklımızı iki bacak arasından alıp iki kulak arasına yerleştirebilsek sorun kalmaz.
Ülkemiz böyle salak saçma insanlarla dolu işte.Öpersin tepki gösterir de, öldürürsün ses çıkaran olmaz.
Allah Bu adamın yardımcısı olsun. Zorla insanı katil ediyorlar. Adam şimdi karısının ettiğine mi yansın, yoksa onca yıl beşpara etmez biri için hapis yatacağına mı yansın. erkek terörü deniliyor, Bence biraz kadınlar kendine çeki düzen versin. Ve O sözüm ona erkeklerde kadınları savunacağız derken salak salak yorumlar yazmasınlar. Birde bu durumun kendi başına geleceğini hesap etsinler. Cinnet geçirmek kendini kaybetmektir, Cinnet geçirmek istem dışıdır. fakat O Erkeğe cinnet geçirtmek kadının bilinçli hareketidir
Koca dehşetimi yoksa kocaya uygulanan bir dehşetmi. Herşey hakkıyla söylense inan yanlışlıklar azalır. siz buna koca dehşeti derseniz bu tür kadınlar kendilerini haklı görüp daha çok bu işleri yapmaya kendilerini yatkın bulurlar. Bu tür başlıklarla kaç kişinin günahına giriyorsunuz farkındamısınız. Kimin ölüp ölmediğine değil kimin haklı olup olmadığına baksak herşey daha güzel ve adil olacak.
Koca dehşetimi yoksa kocaya uygulanan bir dehşetmi. Herşey hakkıyla söylense inan yanlışlıklar azalır. siz buna koca dehşeti derseniz bu tür kadınlar kendilerini haklı görüp daha çok bu işleri yapmaya kendilerini yatkın bulurlar.
kadın tahrik etmiş kocayı..yanlış konuşmuş..cevabınıda almışş.
Ne hallere geldik Allah'ım yaa
olay iddiadan ibaret kadınada sormak lazımdı aslında ayrıca öldürme kararı kişilerin kendinde değil ulemalardadır
Diğer Haberler