HABER

Beyoğlu'nda polisten gazlı müdahale

Galatasaray Lisesi önünde toplanan gruba polis gazlı müdahalede bulundu

Beyoğlu'nda polisten gazlı müdahale

Gezi Parkı olaylarında gözaltına alınanların serbest bırakılmasını isteyen bir grup İstiklal Caddesi Galatasaray Lisesi önünde eylem yaptı.

Grup üyeleri eylemin ardından yoğun güvenlik önlemi alan Çevik Kuvvet polislerinin üzerine çektirdikleri dolar fotokopilerini atınca, polis ve göstericiler arasında kısa süreli bir arbede yaşandı.

Polis grubu biber gazı kullanarak dağıttı. Grup sloganlar atarak Galatasaray Meydanı'ndan ayrıldı. DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
BU İŞLERİN ARTIK BOKU ÇIKTI. YETER ARTIK GEZİ PARKI FELAN DUYMAK İSTEMİYORUZ. GÜÇÜNÜZ VARSA SEÇİMDE ADAM GİBİ OY KULLANIN. BIRAKIN ARTIK SOKAKLARI MİLLETE SİZLERİN YAPTIĞI RESMEN MİLLETE EZİYET.YAZIKLAR OLSUN.
sizin gibi adamlar yüzünden insanlar demokratik tepkilerini veremiyorlar. Kimse polisi taslamadı vurmadı kırmadı biber gazı niye? insanlar siddete başvurmadan istediği alanda izin almadan gösteri ve yürüyüş gerçekleştirebilir yasaları biliyoruz ne sizden ne de polisten korkuyoruz.
Önemli olan kimin kime oy verdiği değil oyları kimin saydığıdır.
Eylem demokrasilerde en dogal insan haklarindandir. Demokrasi isteyen herkes saygi duymalidir.polis mudahalesini siddetle kiniyorum.
git eylemini izin verilen yerde yap benim yaşam alanıma müdehale etme
İnsan gibi eyleme amenna, ama benim gezmeme alışveriş yapmama esnafın ekmek parası kazanmasına, taksicinin müşterisini gideceği yere götürmesine, insanların seyahat etmesine mani oluyorsan Buna hiç hakkın yok seni joplayan biber gazıyla yola getiren o polislerimizin alnından öpüyorum ellerine sağlık.
Bu insanların işi gücü derdi yokmu ? Bu insanların geçim derdi iş sorumluluğu aile sorumluluğu üzerinde yaşadığı vatanını düşünme diye bir kaygıları yok. Ülkemizin uğradığı maddi zararın ne olduğu hala tam olarak belli olmadı milyonlarca lira kaybedildi, canlar gitti hala bu saçma eylemi devam ettiriyorlar kanunsuz işleri yapıyorlar, yakalnıp tutuklanınca bunlar serbes bırakılsın diye eylem bahanesi çıkıyor. Bu olayların tertipçilerinin dış odaklı olduğu' da artık ortaya çıktı ! Buna rağmen buna devam etmek vatan hainliğidir. Allah ıslah etsin ıslah olmayanları KAHRETSİN.
ne yaptın sen makarnacı süper koyun olduğun yaptığın değerlendirmelerden anlaşılıyor.
tankarapınar senin tam bir çapulcu it olduğun yorumundan anlaşılıyor
Geri Dön