'Bikini giyerim, Fener forması asla!'

Olay adam Ahmet Çakar yine gündem oluşturacak iddialı açıklamalarda bulundu !.. Show TV'deki 6 Pas programında gündeme gelen bikini olayı ile Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen Çakar, Futbol Extra Dergisi'ne yine birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

'BU BİR ESPİRİYDİ!' Bikini olayı ile ilgili yine çok ilginç açıklamalar yapan Ahmet Çakar, bu sözleriyle Fenerbahçelilerin kalbini kırmadığını belirterek "Onlar bu işten keyif aldılar, onore oldular. Ben onların bana kızdıklarını filan düşünmüyorum." dedi. Röportajı yapan muhabirin getirdiği Fenerbahçe formasını asla giymeyeceğini söyleyen Çakar "Giymem, niye giyeyim F.Bahçe forması, niye? Hayır ya… Giymem. Hiçbir takımın formasını giymem. Milli Takım forması hariç hiçbir şekilde, hiçbir takımın formasını giymem. Manası olmayan bir davranış olur bu. Benim gibi tarafsız bir adam ancak Milli Takım forması giyer. Başkası giyebilir ama ben ne iddia uğruna ne de şov uğruna hiçbir takımın formasını giymem. Bak, bikini giyerim ama asla Fener forması veya bir takımın formasını giymem. Bak bu da espriydi, bunu da yaz. Bikininin esprisi olur, formasın esprisi bile olmaz." diye konuştu.

Çakar bikini esprisi ile diğer eleştirmenleri hasetten çatlattığını da öne sürerek "Hasetlerinden çatlıyorlar, bizim niye aklımıza gelmedi diye. Nerden buldu bunu Çakar diye. Hasetlerinden çatladıklarını hissediyorum." diye konuştu.

"100 BİN DOLARINA BAHSE GİRERİM!" Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde karşılacağı Chelsea hakkında da iddialı konuşan Çakar, sarı lacivertli temsilcimizin eleneceğini öne sürdü. Chelsea ile F.Bahçe 10 maç yapsa sekizini Chelsea'nin kazanacağını, diğer iki maçın ise berabere biteceğini öne süren Ahmet Çakar, "F.Bahçe hiç kazanamaz. Onda bir şansı yok." dedi.

Bu konudaki çarpıcı açıklamalarını sürdüren Çakar, mümkün olsa bu maça 100.000 Dolar yatıracağını ifade etti: "Ben "Servetimi veririm" diye iddiaya girerim ama asla "Bikini giyerim" diye girmem. Bikini, etek filan, kadınsı giysilerin erkek tarafından giyilmesi acı bir tabloysa, böyle bir şeyin iddiası olmaz. Şunu derim, "Şu anda cebimde 100 bin dolar param olsa, Chelsea'nin F.Bahçe'yi eleyeceğine karşılık 100 bin dolarına bahse girerim." İsteyen herkesle bunu yaparım. Ha böyle bir param yok. Ama şu anda isteyenle Türkiye'de kim olursa olsun Chelsea'nin F.Bahçe'yi eleyeceğine dair 10 bin dolarına iddiaya girerim. Benim gücüm bu kadar. Yemek, takım elbise, ayakkabı, hepsine girerim. Kendine güvenen, 10 bin doları olan gelsin. Chelsea'nın F.Bahçe'yi eleyeceğine bu parayı yatırırım."