HABER

Bilet satış kriterlerinde değişiklik

Fenerbahçe Kulübü, Turkcell Süper Ligin'de Beşiktaş ve Galatasaray ile kendi evinde yapacağı derbi karşılaşmaların biletlerini satışa sunarken, taraftarlardan gelen yoğun talep üzerine bilet satış kriterlerini değiştirdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada,daha önce Fenerbahçe Clasic Taraftar Kart sahibinin 1 adet, Fenerbahçe Kongre Üyeleri'nin 1 Adet, Fenerbahçe Gold Taraftar Kart sahibinin 2 adet ve Fenerbahçe Platinum Taraftar Kart sahibinin ise 5 adet bilet alma hakkı olduğu şeklinde açıklanan kriterlerin, taraftarlardan gelen yoğun talep ve istek üzerine değiştirildiği bildirildi.

Yeni kriterlere göre, Fenerbahçe Clasic Taraftar Kart sahibinin 3 adet, Fenerbahçe Gold Taraftar Kart sahibinin 4 adet, Fenerbahçe Platinum Taraftar Kart sahibi ile Fenerbahçe Kulübü Kongre Üyeleri'nin 5'er adet bilet alabilecekleri vurgulandı.

Açıklamada, bugüne kadar uygulanan kriterlere göre bilet alan taraftarların istedikleri takdirde bugünden itibaren yeni açıklanan adet kadar bilet alabilecekleri de belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler