Biletler Carlos'tan!

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü solbeki Roberto Carlos, Madrid'de eski takım arkadaşlarıyla dalga geçti.

Sakatlığı nedeniyle Hıristiyanların en önemli dini bayramı Paskalya zamanı izinli olarak Madrid'e giden Roberto Carlos, burada Real Madridli eski takım arkadaşlarıyla buluştu. Kulübün antrenman sahasına giden ve soyunma odasında arkadaşlarını bulan Carlos, "Çok mükemmel oldu, heyecanlandım ve çok güldüm. La Liga'yı kazanmaları için bütün şansları diledim. Bazıları da bana, eğer Şampiyonlar Ligi'ni kazanırsam kendilerine büyük bir heyecan tattıracağımı söyledi. Madrid'de çok arkadaşım var, bazıları kardeşim gibi" dedi.

"Final biletlerini size yollarım" Carlos, Roma'ya elenerek Şampiyonlar Ligi'ne ikinci turda veda eden Real Madrid'deki arkadaşlarına takılmadan da edemedi. Fenerbahçe'nin Devler Ligi'nde final oynamayı hedeflediğini söyleyen Carlos, arkadaşlarına, "Moskova'da stada giriş biletlerini size yollarım" dedi.

"Barça'nın bizi geçmesi gerek!" Carlos, AS gazetesinde yayınlanan demecindeyse Barcelona'nın Şampiyonlar Ligi'ni kazanma olasılığını yorumlayarak, "İlk olarak bizi geçmeleri gerek! Biz güçlü bir Chelsea ile karşılaşacağız ama Barcelona ile de finalde oynayabiliriz. Bu finalin üzerine imza atarım! Tarafsız bir sahada oynanacak bir Barcelona-Fenerbahçe maçında favori biziz." dedi.
Brezilyalı futbolcu ayrıca, La Liga'yı bu sezon Real Madrid'in kazanacağına kesinlikle ikna olduğunu kaydetti.

"Ronaldinho'ya vefasızlık ediliyor"
Carlos, bu sezon Barça'da 'en zayıf halka' kabul edilmeye başlanan Ronaldinho içinse, "İnsanlar teşekkür etmeyi bilmiyor. Eğer Ronaldinho olmasaydı Barcelona Avrupa Şampiyonu olamazdı. O olduğu için Barça büyük bir takım. Benim açımdan her zaman bir numara olacak" değerlendirmesini yaptı.