BİM kendini aştı: Şimdi de 499 TL’ye akıllı telefon satacak!

Son zamanlarda satışa çıkarttığı teknoloji ürünleriyle adından söz ettiren BİM’in yeni sürprizi BİM aktüel ürünler listesinde göründü. Ucuzluk marketi BİM, bu kez piyasa fiyatı 500-600 TL arasında değişen Vestel Venus 5000 akıllı telefonu alıcısıyla buluşturacak.

BİM kendini aştı: Şimdi de 499 TL’ye akıllı telefon satacak!

BİM 13 Temmuz Aktüel Ürünler broşürünün dağıtımına başladı. Marketlerinin camlarına da aktüel ürünler broşürünü asan BİM’in bu haftaki bomba konuğu Vestel üretimi bir akıllı telefon olacak.

BİM UYGUN FİYATA VESTEL VENUS 5000 SATACAK

BİM piyasa değeri 500-600 TL arasında olan Vestel üretimi Venüs 5000’i 13 Temmuz tarihinde meraklılarıyla buluşturacak. Teknik özellikleri ile giriş seviyesi bir akıllı telefon deneyimi sunan Venüs 5000, BİM’de 499 TL’den satışa çıkacak.

İŞTE BİM 13 TEMMUZ AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ!

BİM’de satışa çıkacak olan akıllı telefon Vestel garantisi altında satılacak. BİM her zaman olduğu gibi Venüs 5000’in yanında başka ürünleri de uygun fiyattan satışa sunacak. Özellikle Vestel Venüs 5000’i almak istiyorsanız 13 Temmuz Cuma sabahı erkenden BİM’e gitmeniz gerekebilir.

11

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Bim vesteli bedava verse almam
@mesut.27 aynen kardeş katılıyorum sana
piyasa değeri 500 tl.Bimde 499 tl.Gerçekten çok ucuzmuş (!)
Beş para edicek bir model değil aynı özelliklerde çinde 150 TL zaten.
499 değil 4.99 olsa alinmaz
web tekno bi sağlamlık testi yapsın :)
tabi verin binlerce lirayı yabancı markalara yerli malı a gelince beş para etmez biz keriz oldukça bizi çok yolar Samsung iPhone v.b leti
Ulan 1gb telefon mu olurmuş
@baran_ekin_2018 hangi çağda yaşıyorsun 1 gb lık telefonmu kaldı. 16 gb bu telefon
PTT AVM de 470 TL
vallaha 2 adet aldım gayette memnunuz , 2bin tl lg g3 aldıkda ne oldu , mavi ekran dedi ikinci sene sonra çöp , gitti .Kullanılan uygulamalar belli , facebook , instagram ve whatsapp .Gayet başarılı bir telefon ... Samsung , o kadar berbat telefonları var ki , Vestel e kurban olun .Ben fiyat bölü performans olarak çok başarılı budum.Vestel ile ne yapamazsınız , görgüsüz ve telefonunuz ile hava atamaz sınız sadece ...
@hyn5hjerk5 Fiyat bölü performanstan sonrasını okumadım :D:D Allah aşkına parmakları tutan teknoloji uzmanı gibi yorum yapmasın ya
neresi ucuz. 500- 600 tl diyorsunuz, 499 tl 500 tl etmiyomu
almayın 2 ay önce aldım elimde kaldı uzak durun
sorun kalitesizliği değil arkadaşlar.İçindekilere göre fiyatı var sonuçta telefonun.ancak sorun şu ki ; Vestel sattığı ürünün arkasında durmuyor.güvensizlik üssü diye bir şey kurmuşlar.servise yolluyorsun.telefondaki kusuru kabul etmedikleri gibi telefon parasına tamirat yapıyorlar.vatandaşı ebleh yerine koyuyorlar.koskoca vestel firması bu şekilde zarara uğratılıyor ve yöneticilerin ayakta uyuduğuna şüphem yok.hatta temelli uykuya yatmışlar. çünkü kimse kendi kendine bu kadar yapmaz.
BİM adını değiştirip BİNİYORUZ kolmalı bence. ilk zamanlar gerçekten ucuz olup, halkı alıştırdıktan sonra TIRTIKLAYAN BİM' e helal olsun.
siz kimi kandırıyorsunuz??? elde kalan telefonları BİM ucuz ucuz satıyor desenize
Anlaşılan siz de BİM'e ortaksınız bu haberi yaptığınıza göre. Telefon bizim orda 450TL. Hay allahım ya !
ELEKTRONİK BİR ÜRÜN PİYASANIN ALTINDA BİR FİYATA BİME DÜŞTÜYSE MUTLAKA KRONİK BİR SORUNU VARDIR ELDE KALMIŞTIR SATILMAMIŞTIR...
Diğer Haberler