Binali Yıldırım'dan vatandaşa: İster oy ver ister oy verme mağduriyetin giderilecek

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Sultanbeyli'de taksi durağını ziyaret etti. Bir vatandaşın, "Sorunumuzu çözerseniz oy veririz " demesi üzerine , TBMM Başkanı Yıldırım önce vatandaşı yanağından öptü ardından, "İster oy ver ister oy verme. Vatandaşın derdi neyse o görülecek " dedi.

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Sultanbeyli'de taksi durağı ziyaret etti. Ziyarette Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de hazır bulundu.

"BU İŞLER, OYLA HESAP KİTAP İŞİ DEĞİL"

Vatandaşlar Yıldırım'a büyük sevgi gösterisinde bulunurken, bir vatandaş TBMM Başkanı Yıldırım'a derdini anlattı.

Derdini çözerse kendisine oy vereceğini söyleyen vatandaşa Yıldırım, "İster oy ver ister verme mağduriyetin giderilecek. Bu işler, oyla hesap kitap işi değil. Vatandaşın derdi neyse o görülecek çözülecek" dedi.

(İHA)

Okuyucu Yorumları 23 yorum
erzincanlı olduğuma kızıyorum
@kyocera24 biz sizi kendi halinize bıratık incenin dedigi gibi şizofrene bağlamayında
@kyocera , yazdığından şu çıkıyor , yanlış var ama doğruda. var.
Önce yasaya saygılı ol istifa et, Şu anda anayasayı çiğniyorsun, Anayasanın 94. maddesinin son parağrafına göre hiç bir şekilde siyasi parti faaliyetine katılamazsın...
kimden öğreniyosunuz bunları,hepiniz hukukçu oldunuz
@aas7779 hukukla alakası yok. Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorsan zaten yasaları bilmelisin. bilmiyorsan zaten kabahat senin.
@aas7779 ah, sizde bir adam olabilseniz!
uberci binali
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler