MAGAZİN

Bir Zamanlar Çukurova sezon finalinde Demir Yaman öldü mü? Diziden ayrılan Murat Ünalmış veda mesajı paylaştı

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 102. son bölümüyle sezon finali yaptı. Ekim ayına kadar ekrana ara verecek olan Bir Zamanlar Çukurova'nın sezon finalinde şok bir ayrılık yaşandı. Son sahnede eşkıyalar konağı basarak her yeri ateşe verdi. Çıkan çatışma sırasında ise Demir ortadan kayboldu. Demir Yaman'ı canlandıran ünlü oyuncu Murat Ünalmış ise diziden ayrıldı. Murat Ünalmış, üç sezondur başrol oynadığı diziye Instagram'dan veda paylaşımı yaptı.

Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Hande Soral, Kerem Alışık'ın başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova, 24 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen 102. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin ilk bölümünden bu yana kadroda yer alan ve Demir Yaman karakteriyle beğeni toplayan Murat Ünalmış, sezon finalinde Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrıldı.

MURAT ÜNALMIŞ VEDA ETTİ

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437410614

Son sahnede eşkıyalar konağı basarak her yeri yakıp yıkmaya başladı. Ünalmış'ın canlandırdığı Demir Yaman karakteri ise ortadan kayboldu. Demir'e ne olduğu ise yeni sezonda belli olacak.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437407982

Sezon finalinde diziden ayrılan ünlü oyuncu Murat Ünalmış ise Instagram hesabından diziye veda paylaşımı yaptı.

demir1

"BENİM İÇİN BİR HİKAYENİN DAHA SONU GELDİ"

Murat Ünalmış veda mesajında şu ifadeleri kullandı:
"Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi.
Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese..
Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..."

MU12

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin katili olmayı bile oyunu için bir avantaja çevirmeye kararlı olan Ümit, konakta yaşamakta ısrar edince, Demir iyice köşeye sıkışacaktır.
102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437409445

Ancak Hünkar'ın sadece mirasını değil adeta Yaman genlerini de devralmış görünen Züleyha, Ümit'i şaşkına çevirecek bir karar alır! Ümit ne yaparsa, ne söylerse söylesin Züleyha'ya karşı zafer kazanamayacaktır. Şimdilik, Yaman soyadı için ortalığı sakinleştiriyor görünen Betül de bu konuda devreye girip hem Ümit'e hem kendine zaman kazandıracaktır. Üstelik bu yardım, ona Yaman Holding'in altın anahtarını da teslim edecektir.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437401640

FİKRET BİR KEZ DAHA DEMİR'E DOST ELİNİ UZATIYOR

Fekeli, cezasını çekmek için içerideyken, hayatını kaybeden adamın cenazesine katılan Fikret, orada Demir'i çok yakından ilgilendiren bilgiler edinerek dönecektir.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437402839

Fikret, bunu Demir ile paylaşınca, olaylar adeta çorap söküğü gibi birbirini izlemeye başlayacaktır. Fikret ve Demir'in yakaladıkları ipucunun peşinden aldıkları yol onları kardeş hale getirirken, Yamanlara karşı savaşan gizli düşmanı da evin içine girecek kadar harekete geçirecektir.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437403582

EŞKIYA KONAKTA

Avcı köpeklerinin bulduğu cesedin kimliği tespit edilince, savcılık da harekete geçer. Demir, baş şüphelidir. Ancak o sırada Demir de bir kaçırılma olayı için savcının kapısını çalacaktır.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437403893

Tüm bunlar olurken, Fikret büyük bir ipucu yakalar. İkisi bu ipucunun peşinden büyük bir operasyon düzenlemeye karar verirler! Onlar büyük oyunun peşindeyken, olaylar gittikçe çığırından çıkar.

102-bolum-sezon-finali-foto-galeri-1624437408430

Ta ki eşkıya tekrar konağı basıp, taş taş üstünde bırakmayana, her yeri alev alev yakana kadar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
demir yoksa dizide yok oldu bence
demir gittiği zaman dizinin hiç anlamı kalmadı the end denilmesi lazım
demir buhar oldu gitdi cidden dizi yapmayı bilmiyordunuz yazıklar olsun bu kadar zaman oturup bakdik sonu bu mu Demir buhar oldu mu ne oldu komik siniz
Geri Dön