MAGAZİN

Bircan Bali'nin sözleri Arto'yu çılgına çevirdi! 'Ruh hastası...'

Söylemezsem Olmaz programında sunucular arasında yine gerilim yaşandı. Bu sefer Bircan Bali ve Arto arasında kavga çıktı.

Arda Turan ve Berkay Şahin haberi Söylemezsem Olmaz sunucularını gerdi. Arto Arda Turan'ın Caner Erkin'in intikamını aldığını söyleyince Bircan Bali çok sinirlendi. Bali "Ona mı kaldı" diyerek tepki gösterdi.

Bircan Bali'nin söyledikleri karşısında Arto resmen cinnet getirdi ve bağırmaya başladı. '

Arto 'Ruh hastası, ben arkadaşımı eve alacağım o da benim karımı ayartacak'' diyerek bağırmaya başladı. Herkesin şaşkınlıkla izlediği Arto zor sakinleşti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Reyting uğruna sahte sinir halleri halbuki bu işler gayet normal onların aleminde değil mi Arto :))
tabii tüm yorumları tek taraflı hakaret ve suçlama, asparagas ve de en önemlisi kişi mahremiyetini içeriyor, yani hukuki suç, sen kamu kanalısın, nasıl kişinin iznini almadan geçmişini ifşa edersin ve mağdur edip kendisini savunma konumuna düşürürsün, hiç hoş değil..
tabii tüm yorumları tek taraflı hakaret ve suçlama, asparagas ve de en önemlisi kişi mahremiyetini içeriyor, sen kamu kanalısın, nasıl kişinin izin almadan geçmişini ifşa edersin ve mağdur edip kendisini savunma konumuna düşürürsün, bu gücü nereden alıyorsun, ama kabahat bunlarda değil bunlara bu işi yaptıranlarda, sadece bu kanal değil diğer kanalların da çok farkı yok. şimdi malzeme bitti kendilerine başladılar.. yazık...
Geri Dön