MAGAZİN

Bircan Bali yüzüğü taktı! İşte Bircan Bali'nin yeni sevgilisi

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali yeni aşkını ilan etti. Bircan Bali yeni aşkı Ömer Gezen ile mutluluğa yelken açtı.

Bircan Bali yüzüğü taktı! İşte Bircan Bali'nin yeni sevgilisi

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Ece Erken ile birlikte sunan sivri dilli yorumcu Bircan Bali yeni sevgilisini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Bircan Bali en son eski sevgilisi Özkan Şen ile gündeme gelmiş ve fotoğrafları olay olmuştu.
Yaz aylarının sonlarına doğru Özkan Şen ile aşk fotoğrafı gündeme düşen Bircan Bali hafta sonu yeni sevgilisini sosyal medya hesabından duyurdu.

1935462_1_1547911202CKeGJ

Sivri dilli yorumcu Bircan Bali uzun zamandır hayatında biri olduğunu ve bu kişinin avukat olduğunu açıklamıştı. Bali hafta sonu ise sevgilisiyle birlikte çekilmiş fotoğraf paylaştı.

1935462_3_1547911202DyitI

Sevgilisi tarafından alınan yüzüğü de paylaşan Bircan'ın yeni sevgilisi Av. Ömer Gezen.

Peki Ömer Gezen kim?

Gezen Hukuk ve Avukatlık Bürosu olan Ömer Gezen İstanbul ve Antalya arasında yaşan bir avukat. Bircan Bali şu sıralar aşk yaşayan Avukat Ömer Gezen kendisini şöyle tanıtıyor:

'Antalyalıyım. İlköğrenim yıllarımı Anadolu’nun çeşitli vilayetlerinde geçirmiş biriyim. Lise eğitimim de Antalya’nın dışında ve biraz daha farklıydı. Liseyi Kuleli Askeri Lisesi’nde okudum.

1935462_6_1547911202IXweN

Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’ni tamamladım. An itibariyle de Antalya’da kendi ofisimde mesai arkadaşlarım ile birlikte serbest avukatlık faaliyeti sürdürmekteyim."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Herkes bu ilişkiyi, beh de acaba kaç hafta süreceğini merak ediyorum.. Adamı tanımam da, hanımefendi havadan toz kapmayı bile becerememiş BOMBOŞ bir bayan,
Çok umrumuzda çok lazımsın.... İşiniz g0c0nüz gıybet dedikodu yargısız infaz birde maaş alıyorsunuz öbür taraftada alırsınız maaşı...
Ne çirkin bi karı bu yaw

İlginizi Çekebilir

Geri Dön