HABER

Birçok ilde okullar tatil edildi

Elverişsiz hava koşulları nedeniyle Kocaeli, Uşak, Balıkesir ile Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi.

Birçok ilde okullar tatil edildi

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Kocaeli'nde ilk ve orta dereceli okulların yarın il genelinde tatil edildiği bildirilirken, ayrıca kamuda görevli özürlü vatandaşların da yarın izinli sayılacakları belirtildi.

Uşak'ta bu geceden itibaren etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle merkezdeki tüm okulların tatil edildiği öğrenildi. İlçeler de ise okulların tatil olmasına kaymakamlıkların karar vereceği kaydedildi.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde ise okullar 1 gün süreyle tatil edildi.

Balıkesir il merkezi ve bağlı köylerdeki okullarda yarın cuma günü eğitim-öğretime ara verildi. Ayrıca bugün öğleden itibaren tatil edilen Bandırma, Dursunbey, Susurluk, Bigadiç, Sındırgı, Edremit, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara Adası ve Savaştepe ilçelerindeki okulların da yarın tatil edildiği açıklandı.

Bu arada, Balıkesir-Susurluk, Susurluk-Bursa, Bursa-Susurluk, Susurluk-Balıkesir güzergahında kamyon ve TIR'ların trafiğe çıkışları Karayolları Müdürlüğü'nün uyarısı üzerine durduruldu. Bu güzergahlarda yığılmalar yaşanırken, Balıkesir-İzmir, Balıkesir-Bursa, Balıkesir-Edremit ve Balıkesir-Savaştepe yollarının trafiğe açık olduğu, zincirsiz araçların seyrine izin verilmediği bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler