HABER

Biri 13 diğeri 14 yaşında! Atıl binaya götürüp yapmadığını bırakmadı... 'Büyü de gel'

Erzurum'da 13 ve 14 yaşındaki ortaokul öğrencileri erkek arkadaş yüzünden birbirlerine girdi. Atıl halde bulunan binaya İ.D.'yi götüren Ç.D., burada 8'inci sınıf öğrencisini arkadaşlarıyla birlikte tekme tokat dövdü. İ. D.'ye tokat atıp, sürükleyen Ç.D., "Çoluk, çocuksun. Büyü de gel, tamam mı? Burada dayağı yiyip eve gideceksin. Bunu biliyor musun? Tamam şimdi öğrenmiş oldun değil mi?" dedi. Ç.D., İ.D.'yi kurtarmak isteyen arkadaşlarına da "Hayır, tutmayacaksın" diyerek tepki gösterdi.

Olay, 4 Aralık'ta Erzurum'un Yakutiye ilçesi Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi'nde meydana geldi. 7'nci sınıf öğrencisi Ç.D. ile arkadaşları, başka bir okulda eğitim gören 8'inci sınıf öğrencisi İ.D.'yi atıl kalan afet konutlarına götürdü. Ç.D., iddiaya göre erkek arkadaş meselesi nedeniyle İ.D.'yi hakaretlerde bulunup, dövdü.

erz6

''BÜYÜ DE GEL''

İ.D.'ye tokat atıp, sürükleyen Ç.D., "Çoluk, çocuksun. Büyü de gel, tamam mı? Burada dayağı yiyip eve gideceksin. Bunu biliyor musun? Tamam şimdi öğrenmiş oldun değil mi?" dedi. Ç.D., İ.D.'yi kurtarmak isteyen arkadaşlarına da "Hayır, tutmayacaksın" diyerek tepki gösterdi. Bir erkek öğrencinin cep telefonu ile çektiği görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı.

(DHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler