BlackBerry Messenger’da şok bir kaza

BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS sürümü şok bir kaza ile gündeme geldi bu kez. İşte konuya ilişkin detaylar ve ortaya çıkan dokümanlar:

BlackBerry Messenger’da şok bir kaza

BlackBerry’nin en güvendiği kalelerden biri olan BlackBerry Messenger için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Servisin Android ve iOS uyumlu sürümü çok kısa bir süre içinde yayınlanmış olacak ancak öncesinde ilginç bir kaza meydana geldi.
Dün sabah BlackBerry sayfasında yer alan bir bağlantıda BlackBerry Messenger için iki ayrı link paylaşıldı. Android ve iOS sürümleri için hazırlanmış kullanım kılavuzları olan bu linkler muhtemel ki yanlışlıkla paylaşılmıştı ki zaten çok geçmeden yayından kaldırıldı.
Dikkatli kullanıcıların gözünden kaçmayan bu adreslerdeki dosyalar hemen indirildi ve çoktan yayıldı bile. Konuya ilişkin BlackBerry cephesinden gelmiş bir açıklama mevcut değil ancak anlaşılan o ki BlackBerry Messenger’ın Android ve iOS sürümü için çalışmalar büyük ölçüde tamamlanmış durumda. Gelen son bilgilerde de zaten Eylül ayı içinde her iki uygulamanın da aktif olacağı bilgisine ulaşılmıştı. Aşağıdaki bağlantıdan Android için hazırlanan dokümana ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia Z Ultra’nın Ekranında Sorun Var

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler