HABER

Blackberry White Bold 9000 satışta

Modayı yakından takip edenler için beyaz rengiyle göz dolduran ve sınırlı sayıda üretilen yeni BlackBerry White Bold 9000 Turkcell İletişim Merkezleri'nde yerini aldı.

İSTANBUL (İHA) - Turkcell'den yapılan açıklamaya göre Research In Motion (RIM) işbirliğiyle Turkcell İletişim Merkezleri'nde satışa sunulan BlackBerry White Bold 9000, akıllı telefon kullanıcılarına sıradışı bir işlevsellik, performans ve tarz sunmak üzere tasarlandı. Cihaz, beyaz kapağı ve tuşları ile modayı simgelerken, üç bant HSDPA yüksek süratli şebekeleri destekleyen tam takım qwerty klavyesi ve tümleşik GPS ve Wi-Fi özellikleri ile dikkat çekiyor.

BlackBerry Bold akıllı telefon, sektörün önde gelen mobil e-posta ve mesajlaşma çözümüne; çok sayıda üstün telefon özelliğine ek olarak zengin multimedya yetenekleri ve geniş bir çeşitlilik yelpazesi oluşturan iş ve özel yaşam uygulamalarına erişim olanağı da sunuyor. Parlak, yarı VGA renkli ekran (217 ppi'de 480 x 320), 624 MHz işlemci, dijital kamera ve microSD/SDHC hafıza kartı yuvası da bu yeni cihazın taşıdığı özelliklerden bazıları.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, özellikle modayı yakından takip edenlere 3G teknolojisine sahip BlackBerry White Bold ile iş ve özel yaşamlarında çok özel bir seçenek sunduklarını belirterek, "Müşterilerimiz Turkcell 3G hızıyla her an, her yerden e-maillerine ulaşmanın kolaylığını yaşayabilecekler" dedi.

Research In Motion Başkanı ve Eş CEO'su Mike Lazaridis ise BlackBerry Bold akıllı telefonun Türkiye'de hem iş dünyasında hem de diğer tüketiciler arasında popülerleşmesi nedeniyle, BlackBerry Bold'un pazarda kazandığı bu hareketi göz alıcı yeni bir renk ve tasarımla desteklediklerini belirtti.

Turkcell bireysel aboneleri yeni BlackBerry Bold 9000'e 4GB Mega Paket kampanyasıyla, tüm vergiler dahil 102 TL X 18 ay kontratlı tekliflerle sahip olabilecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön