HABER

Bodrum'da sahile ölü köpek balığı vurdu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, sahile 1 metre boyunda, 'camgöz' cinsi ölü köpek balığı vurdu.

Bodrum'da sahile ölü köpek balığı vurdu

Türkbükü Mahallesi'nde, geçen 26 Şubat sabahı yürüyüş yapan öğretmen Yüksel Okyay ‘camgöz’ cinsi köpek balığı ölüsünün sahile vurduğunu fark etti. Ardından da 1 metre boyunda, 8 kilogram ağırlığındaki boz renkli köpek balığını sudan çıkarttı. Çevredeki vatandaşlar ilk defa gördükleri köpek balığı ölüsüyle hatıra fotoğrafı çektirirken; durumun bildirildiği belediye ekipleri de vücudunda herhangi bir yara izi bulunmadığını tespit etti. Ekiplerin incelemesinin ardından ‘camgöz’ olarak da bilinen köpekbalığı ölüsü sahilden kaldırıldı.

36cad0a8278ea31bb976b97a69020e96

‘GÖRDÜĞÜMDE ÜRPERDİM’

Sahile vuran ölü köpek balığını bulan Yüksel Okyay ise ilk gördüğünde ürperdiğini belirtti. Okyay, "Köpek balığıyla birlikte aynı denizde yüzmek fikri içimi ürpertti. Öldüğünden emin olduktan sonra da sahilden karaya çıkarttım. Görünüş itibarıyla üzerinde yara izi yok. Neden öldüğü araştırılmalı" dedi.

e39e305e3cd00812d9284101ce529148

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
bi gün o belediye sahilinde yüzerken diplerde 3 4 metre boyunda camgöz gormüştüm kimse inanmamıştı.yalıçiftlik belediye plajı gözlukle dalmıştım bayagı diplerde gördüm ve net degildi ama vardı orası sakat benden söylemesi
Peki bu 32 dişi gösterek verilen poz nedir böyle?...
Yahu neden dehşete düşüyorsunuz ? Bu canlılarla biz bu hayatı paylaşıyoruz ve hepsinin bu oluşumda değeri ve önemi var. Ölü bir balığı eline alıp sırtarak poz vernek nasıl bir vahşet, gaddarlık ve çirkinliktir.
Geri Dön