Boğaz turunda korkunç olay! Tekneden düştü, kurtarılamadı

İstanbul Boğazı'nda tur teknesinden düşen kişi hayatını kaybetti. Ortaköy iskelesine çekilen tur teknesindeki turist yolcular burada indirildi. Turistlerin olayın şokunu atlatamadığı görüldü.

Boğaz turunda korkunç olay! Tekneden düştü, kurtarılamadı

Olay saat 12.00 sıralarında yaşandı. Eminönü'nden hareket eden bir tur teknesi Ortaköy açıklarına geldiğinde yolculardan biri henüz bilinmeyen nedenle denize düştü. Çoğu turist olan ve olaya şahit olan yolcular büyük panik yaşadı.

1

Olayı haber alıp kısa sürede bölgeye ulaşan Deniz Arama ve Kurtarma Birliği ekipleri su üstündeki kişiyi bota çıkardı. Deniz Arama ve Kurtarma Birliği Başkanı Umur Zamanoğlu denizden çıkarılan kişiye ilk müdahalede bulundu. Kişi daha sonra Sahil Güvenlik ekipleri teknesine alınarak kıyıya çıkarıldı. Haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri ambulansa aldıkları kişiyi ambulansla yakındaki özel bir hastaneye kaldırdı.

2

Ortaköy iskelesine çekilen tur teknesindeki turist yolcular burada indirildi. Turistlerin olayın şokunu atlatamadığı görüldü. Denize düşen kişinin Türk olduğu, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.

3

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
nasıl ölebilir yahu?? bu teknedeki kaptan yardımcı personel hiç mi yüzme bilmiyor? atlayın kurtarın be, kıyı emniyetine haber verip onlar gelene kadar ohoo.. zaten 3 dk da sudan çıkarmak lazım sonrasında ölüm başlıyor. çok yazık..
yazık vallahi yazık.Allah rahmet etsin.Üzüldüm.Hiç bir tedbir alınmıyormu?teknedekilerin hiç biri yüzme bilmiyor.Can simidi yokmu.Yahu insan canı bu kadar kıymetsiz olamaz.
Vermeyince Mabud ne yapsın Mahmud. Teknedekilerin neredeyse hepsi turist ama denize düşen gariban Türk.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler