Boğdukları bebeği poşetle çöp kamyonuna attılar

Gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya getirdiği iddia edilen bebeği boğup poşete koyarak çöpe atan kadın ve yardımcı olduğu öne sürülen yakınları ile ilgili soruşturma kapsamında 7 kişi adliyeye çıkarıldı.

Malatya merkez Çukurdere Mahallesi'nde oturan ve 2 evliliğinin ardından dul olduğu bildirilen 33 yaşındaki İ.S. adlı kadın, 3 Mart gecesi 23.45 sıralarında doğum sonrası kanama nedeniyle Devlet Hastanesi'ne götürülmüş ve tedavi altına alınmıştı.

İlgililerin kuşkulanmaları üzerine İ.S.'nin gayri meşru ilişki sonucu bir bebek dünyaya getirdiği, bu bebeği poşete koyarak evdeki çöplüğe attığı, evde bulunan yakını 42 yaşındaki A.S. adlı kadının da çöp poşetini çöp kamyonuna boşalttığı belirlenmişti.
Polis, hastanede tedavisi süren kadının yanı sıra babası B.S. (70), yakınları O.S. (46), H.S. (45), A.S. (42), S.S. (20) ve kadının eniştesi A.E. "yeni doğmuş bebeği iştirak halinde öldürme" iddiasıyla adliyeye çıkarıldı.

İ.S.'nin eniştesi ile gayrimeşru ilişki kurduğunu öne sürüldü. Ancak eniştesinin bu iddiayı kabul etmediği, kadının zaman zaman söylediklerini de yalanladığı öğrenildi.
Bu arada, 3 gündür şehir çöplüğünde arama yapan polis ekipleri, bebeğin cesedine ulaşamadı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler