HABER

Bomba gibi geliyor

Nisan ayında yedinci albümünü çıkaracak olan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, üç yılın ardından müzik piyasasına geri dönüyor.

Bomba gibi geliyor

Yılbaşı gecesi verdiği konserde giydiği seksi tulumla tüm dikkatleri üzerine çeken dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 2010’la sahnelere geri dönüyor. 40 yaşındaki seksi şarkıcı, Elle Dergisi’nin şubat sayısı için kamera karşısına geçti.

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/yabanci-unluler/jennifer-lopez-jennifer-in-cesur-kedi-kostumu/129/123971/sayfa/1/)

Dergi için birbirinden seksi pozlar veren güzel şarkıcı, Elle’e annelik duygularını, çocuklarını, kırgınlıklarını ve kariyerini anlattı. İki sene önce Max ve Emme adındaki ikizleri dünyaya getiren ünlü şarkıcı, aile konusunda çok geleneksel olduğunu söyledi. Çocuklarından sonra müzik piyasasından uzak duran Lopez’in, nisan ayında yedinci albümü raflarda yerini alacak.

Yeni albümü için kilo verip yeni bir imaja bürünen seksi şarkıcı, yeni albümünü düşündükçe heyecanlandığını söylüyor. Müzik dünyasına üç sene ara veren Lopez’in, yeni albümüyle birlikte küllerinden yeniden doğacağı belirtiliyor. Lopez, hem anne hem de çalışan bir kadın olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön