Börü dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu: Dağ serisinden dizi çıktı!

Börü dizisi, bu sonbahar döneminde Star TV ekranlarında başlıyor! Türkiye'de sanat yönetmenliği ve konu açısından beğeni kazanan Dağ film serisinin yönetmeninin üstlendiği Börü dizisinin konusu, oyuncuları da dikkat çekici. Börü dizisi, 1'er saatlik toplam 6 bölümden oluşacak. İşte Börü dizisinin konusu ve dizinin oyuncu kadrosu. Ayrıca Börü dizisi ne zaman başlıyor sorusunun cevabını da haberimizden öğrenebilirsiniz.

Börü dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu: Dağ serisinden dizi çıktı!

Dağ ve Dağ II filmlerinden dikkatleri üzerine çeken yönetmenden Börü dizisi geldi. Star TV'de yayın hayatına başlayacak olan Börü dizisi, yönetmen kadrosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Star TV, dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili 'sonbahar' dönemini işaret etti. Tahminlere göre eylül sonu, ekim ilk çeyrek gibi Börü dizisi, dizi piyasasına sürülecek. Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlendiklerini belirttikleri Börü dizisi, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve büyük finalini beyaz perdede yapacak. 2017 sonbaharında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak bölümlerin ardından, Börü’nün sinema filmi de 2018 sonbaharında vizyonda olacak.

BÖRÜ DİZİSİ İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

İlk bölüm büyük ihtimalle eylül ayında Star TV'den piyasaya sürülecek. Fakat diğer tahminlere göre, dizinin 1'er saatlik yayın politikası ve sadece 6 bölümden oluşması nedeniyle ekim sonu, kasım başlarına da denk gelebilir. Zira yönetmen de Börü dizisi, finalini beyazperde'de gerçekleştireceğini doğruladı. Dizinin finali 2018 yılında olacak.

Oyuncular, çekim öncesinde özel bir kampa girerek aldıkları üç aylık bir taktik eğitimle diziye hazırlandı.

BÖRÜ DİZİSİ OYUNCU KADROSU ve KAST EKİBİ

ahu-turkpence-mynet
Ahu Türkpençe

Dizinin oyuncu kadrosunda, izleyicinin Dağ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Gürol Tonbul gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu Börü timinin üyelerine hayat verecek. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta da, Özel Harekat’ın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birini canlandıracak.

ahmet-pinar-oyuncu-boru-dizisi-mynet

Daha önce Dağ filmlerinden dikkat çeken Ahmet Pınar...

Börü dizisi, Alper Çağlar’ın seri yaratıcısı olduğu ve ortağı Doruk Acar ile beraber yapımcılığını da yaptığı dizinin bölüm yönetmenleri ise CaglarArts-Insignia bünyesindeki genç yetenekler Can Emre ve Cem Özüduru.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
10 numara uluslararası propaganda yapımları keşke ingilizce yapsalar şunları yada düblajlı olarak pazarlama yapsalar belki bir the pacific bir band of brothers etkisi yaratabilir
Diğer Haberler