HABER

Böyle sapıklık görülmedi! Hamile keçiye 8 kişi tecavüz edip telef ettiler

Hindistan'da 8 kişilik sapık grubu hamile bir keçiye grupça tecavüz ederek telef ettiler.

Böyle sapıklık görülmedi! Hamile keçiye 8 kişi tecavüz edip telef ettiler

Keçiyi çalıp telef etmekle suçlanan sapıklar gözaltına alındı.

4EB0049A00000578-6006361-image-a-39_1532947702615

ACI ACI MELEMELERİ DUYDUM

Keçinin sahibi olay yerine ulaştığında keçinin çoktan ölmüş olduğunu uzaktan gelen acı acı melemeler nedeniyle kötü bir şeyden şüphelendiğini söyledi.

Adamın iddiasına göre saldırganlardan üçü olay yerinde kalarak adamı sakinleştirmeye çalışırken diğer beşi kaçarak uzaklaştı.

"BUNLAR DAHA ÖNCE DE KEÇİME SARKINTILIK YAPTILAR"

Keçinin sahibi adam ayrıca saldırganların sarhoş bir halde daha önce de keçiye sarkıntılık yaptığını ancak bu girişimi engellediğini söyledi.

"Bunlar daha önce de avluda kızıma sarkıntılık yapmayı denediler. Alarmı çalınca köylüler bunları yakalayıp dövdü. Ama 8 saat sonra geri dönüp keçimi kaçırdılar ve tecavüz ettiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
her zaman söylüyorum tecavuzde Hindistan 1.sira gelir Türkiye 2.sirada.
@paflagonyam Dünyada 200'ün üzerinde ülke var tecavüzde Türkiye ilk 100'de bile değil ülkenizi karalamayı marifet saymayın çünkü alçaklıktır. Almanya, fransa, ingiltere, polonya, hollanda, isveç gibi yalamaya doyamadığınız ülkelerde bile bu oran Türkiye'den çok daha fazla
aptal herıf bı dunya heberlerını oku devletler afrıka tarafı ıngıltere ve cok yerde gundemı takıp et
dunya gundemınde bıhaber boş canlı
@paflagonyam al sana bilimsel araştırma sonucu umarım sonuçlar sana tecavüz etmiyordur https://www.sabah.com.tr/galeri/dunya/sok-eden-tecuvuz-raporu
Cehalet diz boyu. Yeryüzünde insanlar için hazır bekleyen tüm nimetlere yazık ediyoruz. Allah'u Teala'nın ne kadar sabırlı olduğunu anlamak isteyenler bu tip olaylar karşısında kıyametin kopmadığına bakarak anlayabilirler.
daha baber okumadan..direkt hindistan dedim..
Geri Dön