Bozuk süte RedHack tepki verdi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Okul sütü-Akıl küpü" adıyla başlattığı süt dağıtım projesinin ilk gününde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenerek hastanelere kaldırılmasını RedHack affetmedi.

Bozuk süte RedHack tepki verdi

Süt dağıtım ihalesini alan iki süt şirketinin sitesini hackleyen Kızıl Korsanlar, "Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir" dedi .RedHack, Milli Eğitim Bakanlığı'nın süt dağıtım projesinde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenmesine sessiz kalmadı.

Hack'lenen sitelerde "Aslında sizi hack'lemedik, 'psikolojik' olarak öyle görüyorsunuz" ibaresi yer aldı.

[

****](http://haber.mynet.com/okullarda-sut-dagitimi-sancili-basladi-628642-yasam/)

Kızıl Korsanlar, süt ihalesini alan iki süt şirketinin internet sitesini hackledi. Ve bu görüntüleri video haline getirdi.

RedHack, Twitter'da yaptığı açıklamada Bir şirketin Kayseri merkezli olduğunu açıkladı.

Aralarında RedHack'ın saldırılarına uğrayan süt dağıtımı yapan şirketler şöyle: İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu: Yavuz Blok Bims İnş. Malz. Gıda Tic. A.Ş pilot ortaklığında Gülsan Gıda A.Ş-Mar Tüketim A.Ş-Mamsan Gıda A.Ş-Bakraç Süt ve Süt Ürünleri Ltd. Şti

Doğu Anadolu ve Ege Bölgeleri: Dimes Gıda San. Tic. A.Ş pilot ortaklığında Pınar Süt Mam. San. A.Ş-Balkan Süt Ür. San. Tic. Ltd. Şti

Akdeniz bölgesi: Yörükoğlu Süt ve Ürn. San. Tic. pilot ortaklığında Güney Süt San. ve Gıda Mad. Tic. A.Ş-Oğuz Gıda San. ve Tic. A.Ş-Akbel Süt Ürn. San. Tic. A.Ş

Marmara ve Karadeniz bölgeleri: Ak Gıda San. ve Tic. A.Ş pilot ortaklığındaki Sütaş Süt Ürünleri A.Ş-Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San. Tic. A.Ş- Tat Konserve San. A.Ş-Yörükler Dış Tic. A.Ş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 343 yorum
bu tipleri sallandıracan bak bakalım böyle yapabiliyorlarmı, Koskoca bakanlara başbakana dil uzatabiliyorlarmı
Sen taklada atarsın başbakanına dimi
badem bıyıklı bakanlarına laf söylenmesi zorunamı gitti seni yakalayıp badem bıyığını cımbızla yolmak gerekir
senın koskoca bakanın bu ulkedekı cocukların saglıgına el uzattırıyorsa onada elbet bır el uzanır merak etme
tam bir gerizekalı embesilsin...ananızı belleseler vardır bir bildikleri diyeceksiniz...
SENİN ÇOCUĞUN YOK GALİBA TUZUN KURU
Sana ne yazsak boş. Allah ıslah etsin.
Başbakanı sen ne olarak görüyosun ? millet vekillerini sen ne olarak görüyosun . Esas olan benim , esas olan millet . Onlar benim seçtiğim insanlar.Onlara yetkiyi biz verdik . Kendini ne kadar küçük görüyosun.
şeriat geldi haberimiz mi yok? Yada başbakanın avukatı buralara düştü biz mi farketmedik? Senin gibi şakşakçılar yüzünden tepemize çıkıyorlar.
senin gibi pisliklerle aynı havayı soluduğum için utanıyorum
sütten zehirlenen senin çocuğun olsaydı ne derdin? allah razı olsun bakanıma çocuğumu zehirledi, inşallah hepimizi zehirler diye duacı olurdun değil mi? böylede bir dalkavuksunuz. umarım bir gün senide zehirler bu belediyeler, başkanlar.
"Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir" Helal size beeee
sen hiç süt içtinmi, belli kiş içmişsin... bu ülkede süt niye dağıtılıyor biliyormusun? senin gibi sütü bozuk olanların temizlenmesi için. adam kalkıp bukadar öğrenciye süt dağıtıyor taktir edileceğine bahaneden hastalar çıkarıp olayı farklı boyutlara getirmeye çalışıyorlar yazıklar olsun siz ve sizin gibi düşünen alçaklara....
Ülkemin varoşlarında aylarca süt içemeyen çocuklar var. Sütü sadece anasının memesinde gören garibanlar var. Güzel bir uygulamayı provake etmek hemen siyasi karalama yapmaya başlamak insafsızlıktır.
Ülkemin varoşlarında aylarca süt içemeyen çocuklar var. Sütü sadece anasının memesinde gören garibanlar var. Güzel bir uygulamayı provake etmek hemen siyasi karalama yapmaya başlamak insafsızlıktır.
Tataroglu ve dut60 sıze soyluyorum.. boyle bır uygulama evet takdır edıcı bır durum fakat sen daha bunu yaparken lan sutun ıcınden 1 tanesının bıle bozuk oldugunda ogrencının anasına ne hesap verecem dıye dusunmuyosan ve hatta kendını haklı gosteren bıde basın acıklaması yapıyosan afedersınde bu en buyuk vatan haınlıgıdır.bu sutu ıcen senın kızın ve ya kardesın olsaydı yıne ''aaa ne guzel uygulama napalım sutun bı kacı bozukmus bıse olmaz.hemen ıyılesırsın kardesım ve ya kızım'' mı dıyecektın.az gözlerinizi açın bırılerıne toz kondurmamayı bırakın.
Merhaba Red Hack. İlköğretim çağında çocuğu olan bir anneyim. Dün utanmadan bizlere çocuğumun okulda dağıtılan sütleri içip içmemeye izin verme belgesi yollamışlar. Sizinde yazdığınız gibi, bu sütü bozukların vereceği sütü çocuğuma içirmem. İZİN VERMİYORUM diye imzalayıp gönderdim. Hepimizin adına yaptığınız eylemden dolayı kucak dolusu sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum. Bu badem bıyıklıların bütün çocuklarımızın sağlığı ile oynayarak daha da zenginleşmesine engel olduğunuz için size minnettarım. Gönül dolusu teşekkürler....
mehpcet bay veya bayan İzmir de süt ihalesini alan DİMES Tokat merkezli ve İzmirde büyük yatırımı olan bir şirket. Bakın bu şirketin sahibi badem bıyık diye hakaret etme utanmazlığını gösterdiğiniz insanlardan değil. Böyle cevap vermemin nedeni insanlara inançlarına güya ince zekanızla hakaret etmenizdendir. DİMES in sahibi Tokat CHP Milletvekili ORHAN DİREN dir. Balonunuz erken patladı saygılarımı bile sunamıyorum.
hanımefendi 7milyon çocuğa süt dağitılıyor. önce bunu taktir edin. sonrada süt alerjisi konusunda bilgilenin. cahalet çok kötü birşeydir.
BİR ANNE OLARAK DUYGULARINIZI ÇOK DOĞRU İFADE ETMİŞSİNİZ.BENDE SİZİ AYAKTA ALKIŞLIYORUM...
utanılacak bir durum yok her veliye yollanıyor o kağıt.isteyen izin verir istemeyen vermez.bunu laf diye yazman bile laftan ibaret. sizin gibi fırça bıyıklılara yalakalık yapanlar sayesinde memleket ilerleyemedi. sende ihaleye girseydin veya fırça bıyıklı dostların girseydide en düşük teklifi verdik ama hükümet ihaleyi bize vermedi diye çıksaydınız o zaman sizi alkışlardım.artık danone,sütaş vs almazsınız olur biter.en iyisi çocuğunuzu emzirin anne sütü en faydalı besin kaynagı
dut.60 senin balonunu öyle bir patlatırım ki dut yemiş bülbüle dönersin
BİR SAĞLIKÇI OLARAK NEYİN ALERJİ NEYİN GIDA ZEHİRLENMESİ OLDUĞUNU SİZDEN DAHA İYİ AYIRABİLİRİM. MERAK ETMEYİN. BAL GİBİ ZEHİRLENME
o zaman deyin ki: gıda zehirlenmesi olabileceğini düşünerek izin vermedim deseydiniz daha hoş olurdu.size gelen yemeklerden de yemiyorsunuzdur. aman dikkat edin.
spook2011 senin gibi OÇ çocukları olduğu müddetçe DURMAK YOK YOLA DEVAM
e.turali sen çokmu kültürlüsün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler