Brezilya'da hırsızlıktan yakalanan Sedat Doğan'ın tükeniş hikayesi

Anne ve babasının dahi yardımına koşmadığı Sedat Doğan'ın çöküş hikayesini kaleme alan Cengiz Semercioğlu, Doğan'ın ünlüler dünyasından hızla çakılarak nasıl hırsızlık yapmak zorunda kaldığını anlattı. İşte Cengiz Semercioğlu'nun kaleme aldığı yazıda anlattıkları:

Brezilya'da hırsızlıktan yakalanan Sedat Doğan'ın tükeniş hikayesi

Esin Övet ile boşanıp Işın Karaca ile evlendikten sonra magazin hayatının tanıdığı isimler arasına giren Sedat Doğan, Brezilya'da parasızlıktan dolayı yaptığı hırsızlık sebebiyle gözaltına alındı. Esin Övet ile evlenmeden önce Galata'da tezgahtarlık yapan Sedat Doğan, Övet'ten ayrıldıktan sonra magazinin celebrity dünyasna geçti. Işın Karaca ile evlendikten sonra Demet Akalın gibi pop müziğin yıldızlarının fotoğraf ve kliplerini çekmeye başladı. Fakat içine girdiği hayatın olumsuzluklarına bir türlü set çekmeyi başaramadı.

GÖRNELER YOLUNU DEĞİŞTİRDİ, ESKİ EŞLERİ İSMİNİ DAHİ ANMAMAYA BAŞLADI

Kötü alışkanlıkları, borçları, verdiği sözleri tutmayıp, borçlarını ödememesi Işın Karaca'nın Sedat Doğan'dan ayrılmasına sebep olmuştu. Ailesini kaybeden Sedat Doğan, sıra ile işini, piyasadaki güvenilirliğini ve içinde bulunduğu şaşalı dünyayı da art arda elinden kaçırdı. Dolandırıcılık haberleri Demet Akalın'ı dahi ödemediği borçlarıyla isyan ettiren Sedat Doğan, fotoğraf makinesi alıp kandırdığı arkadaşlarıyla da arası açılınca herkesin gördüğünde yolunu değiştirdiği bir isim olarak anılmaya başladı. Öyle ki bu süreçte eski eşleri dahi Sedat Doğan'ın ismini anmak istemedi.

sedat dogan

BREZİLYA'DA KAYBETTİKLERİNİ TEKRAR KAZANACAĞINI DÜŞÜNDÜ AMA...

Öz anne-babasının dahi sırtını döndüğü Sedat Doğan, Işın Karaca'dan ayrıldıntan sonra İstanbul'dan kaçarak Brezilya'ya gitti. Burada sörfçü fotoğrafları çekmeye çalışarak İstanbul'da kaybettiği hayatı Sao Paola'da inşaa etmek istedi. Fakat Sao Paola'da İstanbul'dan çok daha büyük zorluklarla karşılaştı. Soyuldu, aç kaldı, sokaklarda yattı. O kadar ki; günlerce yıkanamadan yaşamak zorunda kaldı. Sonunda ise çareyi hırsızlık yapmakta buldu. Sedat Doğan, çaldığı kredi kartı ile marketten alış veriş yapmak isterken Brezilya polsi tarafından yakalandı.

UMARIM 4'ÜNCÜSÜ HİÇBİR ZAMAN OLMAZ!

3 ay önce Sedat Doğan ile konuştuğunu ve bu konuşma esnasında önünde 4 seçenek olduğundan bahsettiğini yazısına taşıyan Cengiz Semercioğlu, Sedat Doğan'ın hırsızlığın 3. seçenek olarak söylediğini yazdı ve ekledi 'Umarım 4'üncüsü hiçbir zaman olmaz!'... Peki Sedat Doğan'ın 4. seçeneği neydi?

Cengiz Semercioğlu Sedat Doğan'ın 4. seçeneğini yayınlanan yeni yazısında anlatacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
allah kimseninin işini ters düşürmesin
Diğer Haberler