Bu belediyede sadece 2 kişi çalışıyor

Trabzon'da Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun makam şoförünün koronavirüs testi pozitif çıkınca belediye karantina altına alınmıştı. Kararın ardından belediyede işleri yürütmek için sadece 2 kişi görevlendirildi.

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçe Belediyesi’nde geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun makam şoförü olarak görev yapan Nevzat Kotbaş’a yapılan Korona testi pozitif çıktı. Tedavi altına alınan Kotbaş’ın ardından Başkan Nuhoğlu kendisi gibi belediye personelini de evlerine göndererek izole ettirdi. Bu süreçte vatandaşların çağrılarına da yanıt vermek isteyen Çarşıbaşı Belediyesi’nde nöbet sistemine geçildi. 42 personelin çalıştığı belediyede bu sayı 2’ye indirildi.

Belediye personeli evlerine gönderilerek izole edildi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bunlar belediye değil arpalık bu kafayla gidilirse bu ülke çok zor iflah olur üç beş bin kişininin on bin kişinin yaşadığı yerlere belediyemi olur bağlayın en yakın yerleşim birimine mahalle olarak olsun bitsin oraya ödenen personel ve genel gider parasıyla o mahalle ihya olur ama dert başka dert hizmet değil RANT HIRSIZLIK BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKME YAZIKLAR OLSU bunu ben görüyorumda bu ülkeyi yönetenler göremiyormu nakam arabasına kadar var bu bit kadar belediyelerin.
demekki 40 kisi bosuna
Sanki belediyede normalde çalışan var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler