HABER

Bu görüntüler Kadınlar Günü'nde kaydedildi: Genç kadını darp edip saçlarından sürükledi!

Bursa'da erkek arkadaşı tarafından sokak ortasında darp edilen bir kadının yaşadıkları kameralara anbean yansıdı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yaşanan olay sonrası genç kadın, sevgilisinden şikayetçi oldu. Şiddet yanlısı sevgiliye uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi.

Samsun'da yaşanan kadına şiddet olayının bir benzeri de Bursa'da yaşandı. Merkez Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi Şehit Dursun Acar Caddesi'nde meydana gelen olayda iddiaya göre, otomobil ile seyir halinde olan çift arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü A.D. cadde ortasında aracı durdurup kız arkadaşı A.Ş.'yi araçtan indirdi.

DARP EDİP SAÇINDAN SÜRÜKLEDİ

Şahıs genç kadını darp etmeye başlarken, çevredeki esnaf araya girdi. Çift daha sonra otomobile binip olay yerinden ayrıldı. Genç kadının darp edilmesi ve saçından sürüklenmesi çevredeki kameralara da yansıdı.

AW262837_03

UZAKLAŞTIRMA KARARI ÇIKTI

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatırken, genç kadının şikayeti üzerine ifadesi alınan şüpheli için cumhuriyet savcısı tarafından uzaklaştırma kararı verildi.

AW262837_01

Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

AW262837_07

AW262837_06

AW262837_02

İHA

Geri Dön