Bu kare Suriye'den! 14 bin asker Türkiye'ye doğru yola çıktı!

Suriye Milli Ordusuna bağlı Hamza Tümeni askerleri, olası harekat öncesi Türkiye'ye hareket etti.

Suriye Milli Ordusuna bağlı Hamza Tümeni askerleri, olası harekat öncesi Türkiye'ye hareket etti. Ceylanpınar'da konuşlanacak Milli Ordu'ya bağlı Hamza Tümeninde görevli 14 bin askerin peyderpey harekata katılacağı öğrenildi.

Fırat'ın doğusuna düzenlenecek olası harekat için günlerdir hazırlanan Milli Ordu'ya bağlı Hamza Tümeni askerleri, son içtimalarını yaparak Suriye'den Türkiye'ye hareket etti.

Ağır silahlarla donatılan Hamza Tümeni Özel Kuvvetleri, otobüsler ile mühimmat yüklü TIR'lar ile Şanlıurfa'ya doğru yola çıktı. Ceylanpınar'da konuşlanacak Milli Ordu'ya bağlı Hamza Tümeninde görevli 14 bin askerin peyderpey harekata katılacağı öğrenildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 90 yorum
bunlarin bizim ulkemizde ne isi var. bizim baskasinim ulkesinde ne isimiz var ya Allah askina. yeter millet bikti usandi kandan, acidan, yokluktan sefaletten
Senin gibi böyle düşünenlerin bizim ülkemizde ne işi var asıl
Senin kafan almaz yorma o tatlı canını
Sen yataginda rahat uyuyup klavye delikanliligi yapman icin gidiyorlar kardeeeeş
Düşman senin evine gelmeden sen düşmanı evinde bastıracaksın.
@mehmet_1984_nkljl bazı konularda haklısın.Ama iş göründüğü gibi değil.Bu harekat zaruri hale geldi.İsrail in büyük ortadoğu projesine bu harakat dur diyecek.Olay basit değil.
senin bu ülkede ne işin var
Abd 10 bin km öteden gelip orada kendi çıkarını arıyo biz seyirci mi kalacaz yanı başımızda olan bitene sığ düşünmeyelim orada düzen yeniden kurulurken sahada olanın masadada söz hakkı olur yada bırakacaz bizim sınırımızda olan gelişmeleri abd ve diğer diğer devletler belirlesin bizde seyirci kalalım ben bu harekatı geç kalınmış Bi olay olarak değerlendiriyorum
senin aklın ermez milli güvenlik meselelerine.. sen aç tv yi survivor filan izle
Şu ana kadar hala ne işimiz var diyen kişiler şu zamandan sonra artık konuşmayın
Her ulkede ordu ne icin varsa turk ordusuda onun icin orda ya yasin kucuk yada anlaman gid.olayi goremiyorsun.
Allah Yardımcınız Olsun Aslanlar.. Sizki; Aslan Mehmetçiğin Çizgisini Beğenip, Aslan Mehmetçiğin Çizgisinden Cepheye Yürüyüp, Aslan Mehmetçikle Omuz Omuza Verip; Kalleşler Sürüsünün Karşısına El Bab Cerablus ve Afrin'de de Çıktınız! Şimdide Burda! Allah yâr ve Yardımcınız Olsun!
Yaw bırakın bu işleri.Para vermede göreyim çizgilerini yollarını onların.Bir gece ansızın böyle bangır bangır olmaz hacı abi.Ansızın..Anlıyon nu? Cenabı hak sizlere beyin nasip eylesin inşallah..
@erhankanat Gidenler zaten Türkmen para için değil namusları için gidiyorlar.
strateji nedir bilirmisin önce işi güzellikle halletmeye çalışırsın olmaz sonra korkutursun bir gece ansızın diyerek ki teröristler korktu ve çekiliyor sahibide çekildi mesele en az zayiatla Mehmedimizin kılına zarar gelmeden o bölgeyi boşalttırmak ok mi
@kulyutmaz_orklarakarsi Bolgeyi bosalttirsan ne olacak 30 km sonra gene seninle sinirdas olacak, amac bosalttirmaksa eger strateji yok orda oyun var. Amac bosalttirmadan yok edip kurtulmak olmali, akil fukaraligina gerek yok, bunu kabul edelim, anlasmali gostermelik bu arka planda!
Türkiye çok yazık ki ortadoğu bataklığına sürükleniyor bir kaç sene sonra bu güzelim ülke ırak gibi iran gibi olur kanla savaşla hiç bir şey olmaz suriyede ki durum ortada Allah sonumuzu hayır etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler