Bu nasıl anne? Çocuğunu iple bisiklete bağlayıp...

Rusya’da bir annenin scooter üstündeki çocuğunu belinden iple bisikletine bağlaması tepki çekti. Virajı alamayan anne kaza yapınca çocuk yolda sürüklendi.

Rusya’ya bağlı Tataristan’ın başkenti Kazan’da trafikte ilerleyen bir aracın karşısına bisikletiyle bir kadın çıktı. Virajı alamayan kadın dengesini kaybedince bisikletten düştü. Kaza yapan kadının bisikletine scooter üstündeki çocuğunu belinden iple bağladığı görüldü. Yaşanan kazada araç sürücüsü, kadın ve çocuğa çarpmamayı başardı. Kadın ise düştüğü yerden kalkarak iple belinden bağlı çocuğunu çekerek yolun kenarına geçti.

Araç kamerasına takılan görüntüleri sürücü internet ortamında paylaştı. Görüntüyü izleyenler anneye büyük tepki göstererek yetkililerin soruşturma başlatmasını talep etti. Rusya İçişleri Bakanlığının bu görüntüler üzerine inceleme başlattığı açıklandı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
aceba çocuk düşmesin diye bağlamış olabilir mi? emniyet kemeri mesela kişiyi hapsetmek için mi emniyeti için mi kullanılır? Sayın Editör, bu kadar basiretsiz ve acımasız olmayın, acınacak hale düşersiniz! Benden uyarması... Sağlıcakla kalın...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler