Bu reklam afişi olay oldu!

Mersin'de faaliyet gösteren bir reklam ajansı, şirket tanıtımı için 3 noktadaki billboardlara küçük harflerle yaptıkları işi anlatan ’Hiç size bastık mı?’ sloganlı afiş astı.

Bu reklam afişi olay oldu!

Yoldan geçerken billboardları görenler, yazıyı okuyunca şaşkına döndü. Kentte tartışma konusu olan reklam tanıtımıyla ilgili açıklama yapan Arkan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Evren Arkan, uzun yıllardır müşterilerinin imajları için çalıştıklarını söyledi.

Arkan, "Bu zamana kadar ulusal ve yerel birçok firmaya tanıtım alanında hizmet verdik. Fakat kendi lansmanımızı hep göz ardı ettik. Bunu yaparken de kullandığımız sloganın ilk bakışta dikkat çekmesini istedik ve amacımıza ulaştık" dedi.

Arkan, ilerleyen günlerde farklı ve çarpıcı bir lansmanla yine Mersinlileri şaşırtacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
TÜRKİYEDE YAŞAYAN İNSANLARIN BU LAFIN NEREYE GİTTİĞİNİ ALGILAMASI YÜZDE YÜZ AYNIDIR.BU KADAR KESİN OLAN BİR KONUDA İNSANLARIN ANLAYIŞIYLA, GURURUYLA, HAYSİYETİYLE OYNAMAYA KALKAN KÖPEĞİN HADDİNİ BİLDİRMEK VACİPTİR.BU ŞEREFSİZE BİRİLERİNİN BASMANIN NASIL OLDUNU ÖĞRETMESİ GEREKİR.YARGIYI,ADALETİ DERHAL GÖREVE DAVET EDİYORUM.TÜM MERSİNLİLİERİ BU AHLAHSIZI ŞEREFSİZİ PROTESTOYA DAVET EDİYORUM.
süper :)
bastıgın yerleri toprak diyerek geçme tanı
o zaman tüm türkiyeye söyleyelim onlarda Arkana bassın bedava reklamın olur arkan reklam lakin önünü keserler...
BİZ SİZE BASSAK KAÇARSINIZ :)
terbiyesiz herifler
bizim gerizekalılara ne kadar fazla bir reklam.yurtdışında adamlar papazla imamı öpüştürüp bilboard lara reklamını basıyor.ne kadar eski kafalıyız ve herşeyden bi kötü sonuç çıkarıyoruz.ayıpçı yasakçı insanlar başımızda.bırakın bu ahlak muhabbetlerini ozgurlukcu olun.
arkadaşım türk dediğin ahlaklı olur sen git avrupada yaşa.....
bazılarının yaşam tarzı o kadar ahlakın dibine vurmuşki bir çok şey onlara normal geliyor.
Bir sonraki reklam sloganı:" İstediğiniz yerde, istediğiniz şekilde basarız" olur herhalde.
"charshi_yasaga.karshi" kardeş, zekana ve mantığına hayran oldum, diğer yorumlarınıda okudum. genelde hoşuma gitti. TEBRİKLER.
Mersin arkana hiç bastımı?
Al sana reklamın kralı işte şimdi Mersinli Arkan reklam firmasını Türkiye biliyor
""" Arkan Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Evren Arkan "" sanki holding anasını satayım. la 3 4 pc bide büyük sürekli çin malı ile mürekkep dolum yapılan made in china Hp matbaa makine ya. Yönetim kurulu derken :? Reklamcılık fikir işidir. Bu da fikir değil resmen dalga geçilmiş. Amaca ulaşmış olmak değil amacı taşırmak. Hadi ordan..!
tmkykBEN 60 YAŞINDAYIM.BENİM KALBİM BACAKALARIMIN DEĞİL,YERİNDE ATIYOR. AN CAK BENDE SANA ŞUNU SÖYLEYEYİM,BU SLOGAN SİZİN İÇİN HİÇ BASKI YAPTIKMI?ŞEK LİNDE OLSAYDI,İNSANLARIN OLUMSUZ TEPKİSİNİ ÇEKMEZDİ.SEN DAHA ÇOK CAHİL OL DUĞUN İÇİN OLAYI BÖYLE YORUMLUYOR VE BENİ DOĞRU ŞEKİLDE ANLAMAMAMAKTA ISRAR EDİYORSUN.O SÖZ KÜÇÜK ÇOCUKLARI,ABLALARI,ANNELERİ,TEYZELERİ,HALA LARI VE YENGELERİDE KAPSIYOR.SENİN AİLELENDEDE BU SAYDIKALARIMDAN MUTLA KA VARDIR.BU KADAR ENTEL OLMA VE ÖZDEĞERLERİMİZDEN ENTELLİK ADINA TAVİZ VERME.YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL,YADA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN.BU AKIL,İYİ AKIL BİR DEĞİL.KEMAL BULGAN
tebrikler amacına ulaşmış reklam :)
bende reklamcıyım.. adam dijital baskıdan bahsediyor.. reklamın iyisi kötüsü olmaz ....
KARDEŞİM, BU MİLLETİN KALBİ BACAKLARININ ARASINDA, YORUMLARA BAKSANA, HERİF 1,5 MİLYOR MERSİNLİ SANA BİR BASARSA DİYE YORUM YAPMIŞ.
İşte bu pazarlama adamlar böylesi acayip slogan kullanmasa mynet ve benzeri siteler haber yaparmıydı pazarlamacılık siyasilerdede böyle günlerdir Mısırdaki katliam için timsah gözyaşı dökerek pazarlıyanlar Uygur Türklerinin kat ve kat fazlası Çinliler tarafından katledılırken sesız kalıyor Kuzey Irak ve Suriyede Türkmenler katledılırken üç maymunu oynuyor hatta kendi iktidarlarını elstiren Taksımdekılerı tomalarıyla biber gazlarıyla öldürmeye calısıyor ve olduruyor Ama terör örgütüyle masaya oturuyor
Daha önce bir kebap firması Bizimkini Yedinizmi? diye reklam yapmıştı. Anlaşılan o ki bundan sonra kulak pamuğu satanda "Daha önce hiç bizimkini soktunuzmu?" diye reklam yapacak - bu çok ucuz ve zekadan uzak, mynet in de bu işlere çanak tutmaması lazım. Bir arkadaşın yorumu gibi bu işleri bir kurumun denetlemesi gerekir.
BU MİLLETİN % 90 NIN KALBİ BACAKLARININ ARASINDA, ALTI ÜSTÜ BİR REKLAM, AMA ORTALIK SAPIK, ŞEREFSİZ, AHLAKSIZ DOLU OLUNCA ORTAYA BÖYLE YAORUMLAR ÇIKIYOR. HANİ HERKES KARŞISINDAKİNİ KENDİ GİBİ BİLİRMİŞ HESABI.
YOK BASMADINIZ
Basmamışsınız.Ayıp oluyo ama haa.Ayrımcılık yapmayın.
yorumunda süper yani :))
Bir türlü başarılı olamamış bazı tiyatrocuların konuştuğu 10 kelimenin 8 inde argo kullanıp azında salyalarla insanlarla dalga geçmesi gibi onlar da nasıl olsa bişey olmaz deyip yazmış yazacağını. Kelimenin anlamını herkes bilir.
arkan a çok bastık
belden aşağı değil yukarıya düşünmek lazım
PEKİ 1,5 MİLYON MERSİN'Lİ SİZE BİR BASARSA NE OLACAĞINIZI HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ KOVALAKLAR.KEMAL BULGAN
KAÇ YAŞINDASIN, TAHSİLİN NE BİLMEM AMA , BİR REKLAM FİRMASININ SLOGANININDAN MERSİNE PAY ÇIKARDINYA SANA NE DESEM AZ. KENDİ KALBİN BACAKLARININ ARASINDA ATIYOR Kİ BİR REKLAMDAM BÖYLE BİR MANA ÇIKARABİLİYORSUN. ALLAH SENİ İMHA ETSİN.
arkan reklama "kendinizi bastırmamanız dileklerimle" iyi geceler
bende reklamcıyım adam reklamın en iyisini yapmış bence mynet te yayınlanmış yetmez mi
bu tip reklamı sitenizde yayınlamak için, kiminle irtibata geçebilirim,... Ayda 3-3 gün, 1 yıllığına bu şekilde haber kiralamak istiyorum.
.zahmet etmeyin biz bastık bize..zor durumdayız..)
Diğer Haberler