Bu telefonlar hareketle kontrol edilebiliyor!

Motorola telefonlarda yer alan “Moto Actions” özelliği ile telefonu hareketlerinizle kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzun arka kamerasını kolayca açmak için bileğinizi sağa sola çevirmeniz, el fenerini açmak isterseniz de telefonuzu sadece aşağıya doğru iki kere sallamanız yeterli.

Bu telefonlar hareketle kontrol edilebiliyor!

Lenovo, kullanıcıların hayatlarını koaylaştıracak özellikler sunmaya devam ediyor. Moto Moto Z² Play, Moto E4 Plus ve Moto G5S Plus’ta yer alan “Moto Actions” özelliği sayesinde kullanıcıların hareketlerini anlayabiliyor, bu hareketlerin işaret ettiği komutları saniyeler içinde hayata geçiriyor.

Tek hareket yeterli, isteğiniz saniyede gerçekleşiyor

Bu ürün ailesinin Moto Actions özelliği sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarını sadece tek bir hareketle kontrol etmenin lüksünü ve hayatı kolaylaştırıcı deneyimini yaşıyorlar. Örneğin, telefonunuzun arka kamerasını kolayca açmak mı istiyorsunuz, bileğinizi sağa sola çevirmeniz yeterli ya da el fenerini açmak mı isterseniz, telefonuzu sadece aşağıya doğru iki kere sallayarak bunu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca anlık çağrılar ve bildirimlerden uzak kalmak istediğiniz zaman, telefonunuzu ön yüzü aşağı bakacak şekilde masaya koyduğunuzda “Rahatsız etmeyin” modunu etkinleştirebiliyorsunuz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler