Bu uçak kazalarının sırrını ne tutulan kayıtlar ne de bulunan kara kutular çözemedi

Başaran Holding'e ait özel jetin İran'da düşmesi yeni tartışmalara sebep verirken, geçmişte yaşanan gizemi çözülmemiş olayları da akıllara getirdi.

Bir anda ortadan kaybolan ya da düşen onlarca uçak kazasının ardında yatan sebeplerin nedeni hala bulunabilmiş değil.

Bu uçak kazalarının sırrı hala çözülemedi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
1973 yılında fransa ermonevilde THY uçağı ini sırasında bagaj kapağı açıldı uçak ormana düştü 345 yolcu mürettebattan kurtulan olmadı bunu nasıl atlarsınız bu nasıl "derleme" 1975 yılında istanbulda THY uçağı iniş sırasında ışıklar önünce pisti pas geçip geri döndü ve Yeşilköy açıklarında denize çakıldı glerce süren aramalardan sonuç alınamadı 2 yıl sonra bir yolcu koltuğy su üstüne çıktı bugün dahi uçak bulunamadı bunu nasıl atladınız efendiler
Bermuda Şeytan Üçgeni olarak adlandırılan bölgede nedeni açıklanamayan birçok gemi ve uçak kaybolması olmuştur. Geçen yıl o bölgede bir anda 1.600 km uzunluğunda ve 120 metre genişliğinde esrarengiz bir ada oluşmuştur. Gerçek hayattan kurgu olduğu düşünülen ''Andromeda'dan Gelen Ufo'' adlı kitapta o bölgede deniz altında ileri medeniyet uzaylılara ait bir silah olduğu ve kaybolmaların bu silahın yaydığı enerjiden kaynaklandığı anlatılmakta. Kim bilir belki de doğrudur.
Diğer Haberler