Budak: “AK Parti’nin temel felsefesi millete hizmettir”

Oda ve derneklerin ziyaret ettiği AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, partisinin temel felsefesinin millete hizmet olduğunu belirtti.Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır İş Kadınları Derneği (DİKAD) Başkanı Reyhan Aktar, Dicle Toplumsal Araştırma Merkezi (DİTAM) Başkanı Mehmet Kaya, Toçbir-Sen Şube Başkanı Seyfettin Güler, Büro Memur-sen Şube Başkanı Recep Ağar ile İlim ve İrfan Derneği Başkanı Abdulkadir Şimşek, AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette konuşan Budak, Diyarbakır ve Diyarbakır halkına yapacakları çalışmalarla layık olmaya çalışacaklarını belirterek, AK Parti’nin temel felsefesinin millete hizmet olduğunu söyledi.

Budak: “AK Parti’nin temel felsefesi millete hizmettir”

Oda ve derneklerin ziyaret ettiği AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, partisinin temel felsefesinin millete hizmet olduğunu belirtti.
Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır İş Kadınları Derneği (DİKAD) Başkanı Reyhan Aktar, Dicle Toplumsal Araştırma Merkezi (DİTAM) Başkanı Mehmet Kaya, Toçbir-Sen Şube Başkanı Seyfettin Güler, Büro Memur-sen Şube Başkanı Recep Ağar ile İlim ve İrfan Derneği Başkanı Abdulkadir Şimşek, AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Budak, Diyarbakır ve Diyarbakır halkına yapacakları çalışmalarla layık olmaya çalışacaklarını belirterek, AK Parti’nin temel felsefesinin millete hizmet olduğunu söyledi. Tüm sivil toplum kuruluşlarını önemsediklerini ifade eden Budak, “Yapacağımız hizmetlerde toplumun tüm kesimleri ile ortak hareket edip Diyarbakır’ı, tarihi ve kültürü ile ön plana çıkaracağız. Hükümetimiz iktidara geldiği günden bugüne Diyarbakır’a halkına hayatın her alanında çok hizmetler getirdi. Önümüzde çok önemli 2019 yılı var. 2019 yılı ülkemiz için milat olacaktır” dedi.

Budak: “AK Parti’nin temel felsefesi millete hizmettir”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
belli oluyor
Diğer Haberler