Bugün bu yollara dikkat

Zafer Bayramı nedeniyle bugün yapılacak genel prova ve 30 Ağustos'taki kutlamalar sırasında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bugün bu yollara dikkat

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bugün yapılacak genel provada ve 30 Ağustos'ta yapılacak tören kutlamalarında, 07.00 ile 16.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar bildirildi.

Buna göre, Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi (Aksaray Metro İstasyonu'na kadar) ve Vatan Caddesi'ne çıkan bütün yollar, Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi, Oğuzhan Caddesi, Millet Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı, Vatan Caddesi kesişim noktası, Mahmutbey Yolu, Topkule, Mahmutbey Köprüsü ile Sultançiftliği Kavşağı arasında kalan yol, Mahmutbey

Köprüsü-Habipler Yolu (Sultançiftliği Yolu) trafiğe kapatılacak.

D/100 Karayolu'ndan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücülerin Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat Yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini kullanmaları, E/80 Karayolu/nu kullanacak sürücülerin, Milliyet wazetesi karşısından TEM istikametini kullanmaları, Sahil Yolu'nu kullanacak sürücülerin sahil güzergahından, Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametini kullanmaları istendi.

Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih'teki hastanelere gelecek gerek ambulans sürücüleri gerekse diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek, Samatya'dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba Hastaneleri'ne intikal etmeleri, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücülerin Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmaları önerildi.

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bir yolda olabileck en anlamlı en önemli trafik olacak sanırım . Gidişat ne kadar kötü gözükse bile Yıllar boyunca kutlayacağız ve bu günlerde hasta olup katılamayanlar , Yas ilan edip kutlamayalım diyenler olsa bile inadına kutlayacağız . Lütfen herkes 30 Ağustos'ta gelsin ben gelsem ne farkeder demeyin 1 kişi 1 kişidir .
Oyy gidi yanar döner AKP.. gene döndün tören yapıp kutlamaya. Oryantal dansözler yanınızda serçe kuşu kalır vallahi. Ama Mart ayı soğuk aydır. Mart ayında bu millet size hayatınızın en soğuk duşunu yaptıracak.Dönecek oynayacak yeriniz kalmayacak..Cumhuriyet, Türk Milleti ve vatan düşmanları sizi.. Bölücübaşının dostları, ABD ve İsrail'in BOP Eş-Başkanları sizi. EvelAllah tarihin taa dibine gömeceğiz bu A..K..Partisini .
TÖRENLER İPTAL DİYE FACEBOOK GEYİKLERİ YAPIP HALKI KIŞKIRTANLAR NEREDESİNİZ?
Recoda gelsin
Merkez’in zorlu ‘2 TL’ koşusu
Diğer Haberler