Buldozeri böyle durdurup genci korudu

Kahire'deki Adevviye Camii yakınlarındaki bir protestocu kampını yıkan askeri buldozerin önünde duran Mısırlı bir kadın, şimdiden "Kanlı Çarşamba"nın sembol isimlerinden biri oldu.

Buldozeri böyle durdurup genci korudu

Buldozerin yerdeki yaralı bir gence zarar vermesine engel olmayan çalışan kadın, uzun süre güvenlik görevlileriyle tartıştı.

Mısır'daki protestolarda ve güvenlik güçlerinin sert müdahalesine karşı gösterilen direnişte kadınlar yine ön saflardaydı.

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
eee türkiyedeki pısırık müslümanlara sayarız bunu. BAKSANA HEPSİ KLAVYE MÜSLÜMANI
sana söylenecek çok şey var ama şimdilik yuhhhhhhhh
DOĞRU YAZMIŞIN......HELAL BENİM KARDEŞİME..
yuh mu . yalanmı klavye müslümanı değilmiyiz hepimiz. HANİ İSLAM DİNİ KARDEŞLİK DİNİYDİ. NEREDE KALDI. YANI BAŞIMIZDAKİ KARDEŞLER VURULUYOR TÜRKİYEDE ÇOĞU KİŞİ DESTEKLİYOR. SEN HAVLAMAYA DEVAM ET. SEN VE SENİN GİBİLERİ ELBET HESABA ÇEKİLECEKTİR.
Hükümetin tutumu böyle devam ederse Türkiye de benzer durumun yaşanmaması elde değil.allahtan Temmenimiz ne bizlere ne de başkalarına yaşatmasın.
yazıklar olsun sana. ne demek Türkiyede de aynısı olacak. neyi kaşıyorsun sen hain herif.
ALLAH YARDIMCILARI OLSUN
çekin pis ellerinizi bu masumların üzerinden artık..
kadın her yer de kadındır ve mutlaka dikkate alınır.
Dünyayı kadınlar yönetse nasıl olurdu acaba
Arkadaşlar görüntüye bir bakar mısınız ? Yemin ederim o kadar üzüldüm ki anlatamam yazık günah değil mi o kadar insan ölmüş ölüyor da .. Hala neyin siyasetinin derdindesiniz siz kim durdurucak bu katliamı acımasızlığı.. kim yardım edicek oradaki insanlara ..Artık bir şeyler yapılsın ordakiler insan bunun kimse farkında değil mi ? ileride biz de bu duruma düşebiliriz artık siyasete bağlamayın durumu vicdanlarınızla düşünün .kim durdurabiliyorsa durdursun bu durumu o kadar insan haklarını savunanlar var bunlar nerde allah aşkına
çekin pis ellerinizi bu masumların üzerinden artık!!
BU MÜSLÜMANLAR NE TUHAF ADAMLARIZ BİZ YA.HRİSTİYANLAR KIŞKIRTTI DİYORUZ.AMA BATIYI BESLİYORUZ.BATININ HER OYUNUNA KANIYORUZ.NE ZAMAN BİZ MÜSLÜMANLAR DOĞRU OLUCAZ??
mübarek diktatördü şimdi ne oldu alın size demokrasi mübarek varken kaç kişi ölüyordu mısırda şimdi kaç? yaaa, amaç demokrasi falan değil emperyalizm sömürü uyanın Müslümanlar ülkeler demokrasi adı altında zehirleniyorsunuz. Mübarek i savunmuyorum ama bu durum ondan da kötü.Gerçek demokrasiyi ve özgürlükleri arayın.
mangal yürekli kadın ..nenehatun familyasından...
aferim o teyzeme.......
Diğer Haberler