Bülent Arınç'tan olay yaratacak Melih Gökçek paylaşımı!

Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Twitter üzerinden göndermede bulunmuştu. Gündeme oturan tweet hakkında Bülent Arınç'tan yeni bir açıklama geldi.

İstifası istenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le ilgili tartışmalara Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç da katıldı. Arınç daha önce Melih Gökçek için “Ankara’yı parsel parsel sattı” sözleriyle gündeme gelmişti.

"SIKINTI YAŞIYORSA ALTINI KİRLETMİŞTİR"

​Arınç, Gökçek'in 'Bir dönem daha başkanlık yapacak mısınız?' sorusuna yanıt verdiği röportajlardan derleme görüntüleri "Bir Hint Atasözünde denir ki: ‘EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR" sözüyle paylaştı. Arınç, Twitter hesabında bu paylaşımı da sabitledi.

"NE ZAMAN KALDIRILACAĞINI BİZ TAYİN EDERİZ"

Bülent Arınç, gündeme oturan paylaşımının ardından yeni bir açıklama daha yaptı. Arınç, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bazı basın yayın organlarında, daha önce yapmış olduğum bir tweetle ilgili olarak, sanki bugün paylaşılmış gibi haberler yapılmıştır.

Habere konu olan tweet bugün değil; 15 Mart 2017 tarihinde paylaşılmış ve sabitlenmiştir.

Bugünlerde yaşanan olaylarla ilişkilendirilmesi doğru değildir.

Bahse konu olan tweetin ne zaman kaldırılacağını ise biz tayin ederiz.

Bülent Arınç

  1. Dönem TBMM Başkanı"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
şimdi kimse yine sormaz ki bu pislikleri hangi parti çatısı altında ve o pastalarıda kimlerle paylaştı diye sakın ha sorgulamayın!..
tesadufe bak ki tam yerine oturmus bi laf !
AKP genel başkanı bunca yaşanana rağmen neden koltuğunu bırakmak istemiyor ? Nedeni aynı değil mi ? Hepsi hesap vermemek için direniyor..
fetö ile uzlaşma var gibi.
Bu kadar curcuna koparılıp milletin kafasını meşgul etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Yerel seçimlerin yenilenmesi kararı işi tatlılıkla çözer. Partiden aday gösterilmez. Millet seçmezse kim itiraz edecek. Devlet Başkanımız Recep Tayip ERDOĞAN da seçimle gelen seçimle gitmeli diyordu bir zamanlar. Selam ve Sevgilerimle!
@zafer2001 Kimsenin kaybedicek vakti uok. Secimle gelmemis biri emirle gidet.Cunku,Ankaralilara az cektirip zorluk cikarmadi..
SEN KALKABİLDİN Mİ O KOLTUKTAN? UNUTABİLDİN Mİ MAKAMINI? KAÇ YIL GEÇMİŞ ÜZERİNDEN KAÇ BAŞKAN... HALA 22. DÖNEM PMECLİS BAŞKANI DİYE PARAF ATIYORSUN. TBMM ARMASINI MECLİSİN ANTETLİ KAĞIDINI VS KULLANIYORSUN!
en pis koltukta sendedir syn arınç.
aldatıldık diyodunuz beyinsizler bu adamların içimizi oyduğunu biz taaa evvelden beri biliyoduk 70 80 döneminde türk filmlerinde boşamı hacıyla hocayla şıhlarla dalga geçtiler bunun için müftü kıyacak nikahı ha hacı koyacak hoca kıyacak iyi iş
YANİ DAYI DAHA KARAR VERMEMİŞ 3 AYDIR YIRTINIP DURUYORLAR NASIL DEFEDERİZ DİYE .KALDIRAMAYINCA ZART ZURT.
men dakka dukka
allah daha beter etsin.yiyin birbirinizi.
Arınç da gökçekte en kral fetöcü ama chp ye yükleniyorlar bir kesim de inanıyor nasıl bir ülke delirmemek elde değil
YAZIKLAR Olsun Demek ki REİS,,TEK BAŞIMA KALDIM demekle ÇOOOK HAKLIYMIŞ,,,,,ama Biz Seni YEDİRMEYECEĞİZZZ,,,REİSSSS,,,,
abooo bu laf yenilir yutulur cinsten değil, Melih BAŞKAN delikanlının hasıdır- bunun ALTINDA KALIRSA YAZIKLAR OLSUN::::: bak bak söze bak """EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR""" abooo
Bunların altıda kirli üstüde kirli. Bakın nasıl birbirlerine düstüler. Daha devamı gelecek bence taki en bastaki hesap verenedek
Bu söz siyasette el tokalaştığı tüm yoldaşlarına hitaben olmuş. Hangisine baksan cuk oturuyor. Allah'ında bir planı vardır muhakkak :)
seçimle gelen, seçimle gitmiyor maalesef.millet Akpartiye yapışmış sımsıkı. Ceketini assan kazanırsın.
Bu ülke sizden nasıl?kurtulacak,yada kurtulabilecekmi?Parselciler ve eski dostları...
EYY BÜLENT ARINÇ SEN VARYA SEN GÖKCEKİDE HİÇ SEVMEM AMA SANA BAKARAK GÖKCEK DELİKANLI ADAMMIŞ SENİN GİBİ GÜNÜNÜ KURTARAN YALAKA DEGİLMİŞ TAKTİR EDİYORUM
NEYİN PEŞİNDESİN İTİBARI SAYGINLIGIN BİTMİŞ GÜNAHLARIN ARŞI ALAYA ÇIKMIŞ GÖKCEKE SÖZ DİYECEK EN SON ADAMSIN ZAMANINDA SÖYLESEYDİN YA NEDEN DEMEDİN DEDİRTMEDİLER DEGİLMİ
ALLAH RTE nin ,REİS imizin,,, ÜLKE mizin,,YAR ve YARDIMCISI Olsun,,,,,,
abbbbaaaauuuuaaiuuvvvv savasta soylenmez bu laf
vay be neler görüyoruz, g-ö-r-e-c-e-ğ-i-z..............
Siyaset bu işte dünün kankaları bugün kanlı bıçaklı.
Sadece melih gökçek degil tayip erdoğanda dün dedigini bugun inkar ediyor..
bence hiç bir seçilmiş birinin bırak demesiyle bırakmamalı. ankarada yaşıyorum, günahım kadar sevmem gökçek i. ancak vatandaş seçmiş oraya oturmuş. haa dersen ki kusurlu o yüzden öyle söylüyoruz, o zaman da kusuru ile ilgili soruşturma başlatırsın TC savcılarına. gerçekten suçu kusuru varsa mahkeme verir yargıyı. anahtar kelimeler; bağımsız yargı, demokrasi ve diktatorya
BANA GÖRE MELİHE DEMEMİŞTİR, DAHA YUKARLARA DEMİŞTİR VE HAKLIDIRDA.
öleni gömün kireç atın koku çıkmasın
altını kirletmiş se,istifa ettirilmesi yanlış anında savcılık harekete geçmeli idi,eger bu engellenmiş se?engellenmiş engeleyenler dahada suçlu,vekillikle ödülendirecek kişinin iişi çok zor ADALET YETER Kİ ÖZGÜR ÇALIŞMAYA BAŞLASIN GÜZEL GÜNLER YAKIN diren gökçek biz seni seçtik restini oku suçum varsa verin mahkemeye de?
Ne güzel AKP'de herkes bir birini yolsuzluklarla suçluyor ama TC yargısı hiç kimse hakkında yasal bir işlem yapamıyor yada yapmasına izin verilmiyor.Umarım Sn.Kılıçdaroğlu'un günlerce adalet için neden yürüdüğünü sanıyorum şimdi herkes anlayabiliyordur.
bu arınç yüzünden kozmik oda açılmadı mı ? fetönün cumhurbaşkanıdır denilmedi mi ? Adalet sarayının önünden bile geçmedi oysa hayret !
YAP DA GORELIM SAZ SOZ MIDE BULANDIRDI... ISTENMEYEN BIRILERI VE BUNA DESTEK OLUP OLMAMIS GIBI YAPANKAR HALKIN ISTEMEDIGI HALDE O KOLTUKTA NIYE OTURUR... DEMOKRASI VARSA.. SECILMEDIYSEN GIDERSIN..
Biz eleştirirken neden herkes savunuyordu .Bu nasıl iştir eleştirdiğimiz her konuda karşı çıkıyorlar ama sonra kendileri hatalı buluyorlar .O halde neden bize husumet bak biz sizi uyarmıştık bu Melih İ.mELİH DİYE
O ZAMAN BAŞGANIM AZ Bİ KALK DA GÖRELİM VAZİYETİ EN AZINDAN..SONRA YİNE OTURURSUN YA.. TUTAN MI VAR :))
ısırın birbirinizi
bir lafa bakarım söz mü diye birde söyleyene bakarım adam mı diye söylemiş büyüklerimiz.ülkenin ve milletin menfaatinden ise partinin menfeatini üstün gören zevat .
15 TEMMUZ DARBESİNİ YAPANLAR BELLİ.sivil darbe yapanlar da belli.hepsi aynı zihniyet.
fitne ve fesatçılara gün doğdu 15 martta atılmış bir twit sanki bugün atılmış gibi fitne için gündeme getiriliyor
sen ondan da betersin sayın arınç
Diğer Haberler