Bülent Serttaş'a hayranı sahnede 10 bin dolarlık yüzük hediye etti

İzmir'in Çeşme ilçesinde sahne alan ünlü türkücü Bülent Serttaş'a bir hayranı tarafından sahnede, 10 bin dolar (68 bin 920 TL) değerinde olduğu belirtilen elmas yüzük hediye edildi.

Bülent Serttaş'a hayranı sahnede 10 bin dolarlık yüzük hediye etti

Türkücü Bülent Serttaş, Çeşme Aya Yorgi Koyu'ndaki bir yeni nesil meyhanede sahne aldı. Eski ve son albümündeki sevilen parçalarını seslendiren Serttaş, türkülerin aralarında hayranlarıyla sohbet edip, espriler de yaptı. İki saat sahnede kalan Serttaş'a bir iş insanı olan hayranı tarafından sürpriz yapıldı. Hayranı, Serttaş'a sahnedeyken 10 bin dolar değerinde olduğunu belirtilen bir elmas yüzük hediye etti. Hediye karşısında duygulanan Serttaş, hayranına teşekkür etti.

bulent-serttasa-hayrani-sahnede-10-bin-dolarlik-yuzuk-hediye-etti_9738_dhaphoto1

'OZAN GÜVEN YAPMAMASI GEREKEN BİR HAREKET YAPMIŞ'

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Sertaş, 28 yaşındaki sosyal medya uzmanı olan Deniz Bulutsuz'a şiddete uygulayan oyuncu Ozan Güven ile ilgili bir soruya, "Kadına kıymamak, onları koklamak lazım. Kadın dese ki 'Bana babam vurmadı sen kimsin diye?' Buna nasıl cevap verecek. Onun için böyle bir şeyi onaylamıyorum. Döveceksin sonra 10 dakika sonra, yanında uyuyacaksın. Dün de bugün de kadına şiddete kesinlikle karşıyım. O anki ruh halini bilemeyiz ama yapmaması gereken bir hareket yapmış" diye cevap verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
mafyanın uyuşturucu tacirlerinin aranan sanatçısı ne hayranı ben 2 tane uyuşturucu kaçakçısınının düyününe geldiyini biliyorum İSKENDERUN ve kiliste eroinci kaçakçılarının baş sanatçısı FETÖ destekli kaçakçıların kim kime verir 1o bin doları yanlışlık var bu TÜRKİYEDE ne dolaplar dönüyor ama REİS İLE süleyman soylu bunları izliyor sonradanda tepelerine vuruyor kara para aklayanlar verir ancak 10 bin doları şarkıcıya asgari ücret bu ülkede 2300 tl yutturun bakalım millete nereye kadar
Bu nasıl hayran? Sahnede ki kadın mı? Ne iş? Kara para aklamanın değişik bir yolu mu bu?
İnsanlar işsizlikten binalara çıkıp intihar ettiği bir zamanda Müslüman bir ülkede yardımlaşma ın hüküm sürmesi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler