Bundesliga'da Bayern Münih'in oynayacağı Hertha Berlin maçı Erdoğan'ın ziyareti nedeniyle iptal edilebilir

Bundesliga'da son şampiyon Bayern Münih'in deplasmanda Hertha Berlin ile oynayacağı maçın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyareti nedeniyle iptal edilebileceği belirtildi.

Bundesliga'da Bayern Münih'in oynayacağı Hertha Berlin maçı Erdoğan'ın ziyareti nedeniyle iptal edilebilir

Bundesliga'da Berlin'de oynanacak Hertha Berlin - Bayern Münih maçı öncesinde Almanya'da flaş gelişmeler yaşanıyor.

Alman Tagesspiel gazetesinin iddiasına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 27-29 Eylül tarihlerinde Berlin'e ziyarete gelmesi nedeniyle 28 Eylül'de oynanması planlanan Hertha Berlin - Bayern Münih maçı iptal edilebilir.

İLERİ BİR TARİHE ERTELENEBİLİR

Gazetenin haberinde Berlin'de yapılabilecek protestolara önlem almak amacıyla maçın ileri bir tarihe ertelenebileceği kaydedildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28 Eylül'de Almanya'nın başkenti Berlin'e giderek Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüşecek.

Okuyucu Yorumları 11 yorum
Protesto ediliyorsa demekki doğru yolda durmak yok yola devam.
@hedefmars_2018 Edilmiyorsa da yanlış yolda, indirelim mi diyorsun? Almanlar mı karar veriyor Türkiye'deki başkanı ?
Durmak yom. Devam.
@hedefmars_2018 Bizde Trump ı protesto ediyoruz kardeşim odamı doğru yolda oluyor kendi halkına göre. Biraz düşün bakalım. Empati kurmak lazım. Halk protesto ediyorsa vardır bir sorun anlamaya çalışmalıyız.
Birtane dost ülke kalmadı. Türkiye sürekli yanlızlaştırılıyor. Sonumuz Irak, libya, suriye gibi okacak. Hükümetin derhal istifa etmesi gerekiyor. Son 10 yıl her alanda sürekli geri gittik. eğer hükümet istfa edip yeni bir ruhla yeni bir hükümet kurulmazsa türkiyenin işi kötü. iktidardan Tayyip Erdoğan muhalefetten Kılıçdarağlu ve Bahçeli istifa etmeli. Yerlerine ilerici demokrat, cumhuriyet ikkelerine sadık lider ve kadrolar gelmeli. Başka çare yok.
artık sadece türkiyeyi değil gittiği her yeri karıştırmaya başladı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler