HABER

Bunu yapan insan olamaz!

Dev Burma pitonunu beslemek için önüne yavru kedi atıp bir de filme alan sadist hayvan sahibine tepki yağıyor.

Bunu yapan insan olamaz!

Bir internet sitesinde yayınlanan sadist görüntüler İngiliz hayvanseverlerle polisi ayağa kaldırdı.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/yavru-kediyi-pitona-yedirdi-yavru-kediyi-pitona-yedirdi/9142/233084/sayfa/1/)

Yayınlanan görüntülere göre, kimliği henüz bilinmeyen ancak başkent Londra yakınlarındaki Islington’da yaşadığı saptanan sadist bir İngiliz, "Jasmine" adlı yavru kedisini bir Noel Baba şapkası içinde getirip dev Burma yılanının bulunduğu yatağın üstüne bıraktı. Neler olup bittiğini anlayamayan yavru kedinin arkasını döndüğü sırada harekete geçen yılan bir anda "Jasmine"i dişlerinin arasına alıp boğduktan sonra önce başından başlayarak yuttu.

Yaklaşık yedi dakika süren korkunç manzarayı gözü kırpmadan görüntüleyen sadist İngiliz yakalandığı takdirde hayvanlara kötü muamele yapmaktan 20 bin sterlin (yaklaşık 60 bin TL) para cezasına çarptırılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 118 yorum
allah allah kedi olunca millet ayaklanmış ??? tavşanların suçu ne ??? yılan hamburgerle beslenmiyor ??? ölü canlı ile de beslenmiyor,canlı hayvan ile besleniyor.kuş,tavşan,tavuk normal KEDİ olunca mı garibinize geldi.Sen evinizde piton besliyorsanız ona bakmayı da ihtiyaçlarını karşılamyı da bileceksin!!! mutlak bişi yıyecek,,evdeki kedi fare yiyince,kafesteki kuşu yiyince kimse garip karşılamaz ama!!!Roller değişince şaşırmayalım HAYATIN GERÇEKLERİ BU...AMA BUNU YAYIMLAMAK HOŞ DEĞİL,ETİK DEĞİL
yılan beslemek zorundamıyız?
Saçma yorumlar yapıp aklınızın ne kadar küçük olduğunu yansıtmayın doğanın kuralı başka beslenme zinciri başka , insanların içindeki katil hislerle kediyi yılanın önüne atmak başka, öyle düşünüyorsanız bıraksın yılanı doğada kendi beslenir gayet doğal bir biçimde.Siz elinizle kaplanın önüne ceylanı atabilirseniz ruhunuzu bilemem de biraz mantıklı olun!Bu canilik.
Para cezası çözüm değil vahşi hayvanların önüne atılsın aynı acıyı kendisi de yaşasın..
Savasta bile olsa insan olduremem diye dusunuyorum ama bole insanlari gozumu kirpmadan oldururum,sizin gibiler yuzunden Allah'in gazabi ustumuze yagmasi yakindir. Hesaba cekillmen icin dirildiginde o kedinin gunahi yakani birakmayacak insallah seni de cehennemde diri diri yilanlar yutar ve tekrar ve tekrar..
Geri Dön