Burçlara göre sır tutma dereceleri

Mynet Astroloji Danışmanı İremsu burçların sır tutma derecelerini analiz etti. İşte burçlara göre sır tutma dereceleri

Burçlara göre sır tutma dereceleri

KOÇ

Sırt tutma yüzdesi: 100 üzerinden 20

Koçlar sır tutma özellikleri zayıf burçlardan biridir. Ancak önemli bir ayrıntı var. Ona, bu sırrın hayati öneme sahip olduğunu ve mutlaka tutması gerektiğini söylerseniz asla kimseye söylemez. Ancak önemsiz, günlük dedikodu tarzında söylenen bir şeyse bunu başkalarına söylemekte bir sakınca görmüyor. Kendi sırlarına karşı da tavrı bu. Genelde her şeyini anlattığı için, sır tutmadığında onu suçlamamak gerekir. Demem o ki, bir koça sırrınızı anlatırken ne kadar önemli olduğunu mutlaka belirtin. Ondan sonra korkmayın.

BOĞA

Sır tutma yüzdesi: 100 üzerinden 95

Boğalar hakikaten güvenilir insanlardır. Onunla konuştuğunuz günlük sıradan meseleler bile olsa onda kalır. Kaldı ki, önemli bir sır ise, sizinle arası bozulsa bile kimseye söylemez. Güven olgusu bir Boğa için her zaman bir numaradır. Sırrınızı rahatlıkla ona verebilir, başkasına söylemeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ancak kendisine ait bir sırrı size vereceğini sanmayın. Boğaların özelliği de, siz söylemedikçe size ait bir sırrı öğrenmeye kalkışmamasıdır. Sormaz, merak da etmez.

İKİZLER

Sır tutma derecesi: Yüz üzerinden 1

İkizler bu konuda sınıfta kalan burçlardan. Kötülük düşünmez ama ortam müsait olduğunda ağzından baklayı çıkartır ve bunda pek sakınca görmez. Hele birileri, başkası hakkında ona sır veriyorsa, kendisi de bildiklerini paylaşır. Sır veren kişiyle arası bozulursa, o kişi canını acıtırsa, cümle aleme fısıltı gazetesi gibi yayacağından emin olun. Demem o ki, siz siz olun ikizlere sır verirken yüz kere düşünün.

YENGEÇ

Sır tutma derecesii: 100 üzerinden 100

Yengeçler burçlar kuşağının sır küpü insanlarıdır. Hem kendi sırlarını hem de başkalarının mahrem bilgilerini bir ömür saklayabilirler. Dert dinlemeyi seven, özverili Yengeçlere tam anlamıyla güvenebilirsiniz. Bir başka özellikleri de, verdiğiniz sır üzücü bir durum içeriyorsa, sizden daha çok hüzünlenmeleridir. Hatta size, -Aman gözünü seveyim bunu benimle paylaştın. Bende kalır ama kimseye güvenme diyerek uyarmalarıdır. Ona sır verdiğinizde size daha fazla önem vereceğini biliniz. Bunu bir dostluk ve sevgi işareti olarak görürler.

ASLAN

Sır tutma derecesii: 100 üzerinden 90

Aslanlar yüce gönüllü insanlardır. Eğer birisi ona ihtiyaç duyuyor, sırrını paylaşmak istiyorsa, sonuna kadar saklarlar. Ancak, bu sırrı bir başkasıyla da paylaştığınızı öğrenirse çok bozulur. Kendisini hafife aldığınızı düşünür. Onun için bir Aslana güvenin ama güvenini de boş çıkarmayın. Aslan sırlarını genelde çok yakını olmadıkça kimseye vermez. Hele bu sır, onu güçsüz kılan bir şeyse, bilinmesini istemez. Aslana sırrınızı söylemeden önce onu övmelisiniz. Bu sırrımı bir tek sen saklarsın, sen halimden anlarsın demeniz çok hoşuna gidecek, gurur duyacaktır.

BAŞAK

Sır tutma derecesii: 100 üzerinden 25

Yardımcı olmayı seven Başaklar, sır konusunda farklı bir profil çiziyorlar. Eğer siz eşinizi aldatıyorsanız, birisine zarar verecekseniz, kanun dışı işler yapıyorsanız, Başak bunu ilgili kişilere ileterek zararın önüne geçeceğini düşünür. Onun dışındaki ufak tefek sırları saklamayı bilir. Bir de şu söz vardır. Söyleme sırrını kimseye, o da söyler güvendiği kimseye. Başak, sizin sırrınızı, çok güvendiği bir kişiye söyleyebilir. Bunun altında yatan sebep, ne kadar önemli ve güvenilir kişi olduğunun bilinmesidir. Onun için, bir Başağa sırrınızı verirken biraz düşünün derim.

TERAZİ

Sır tutma derecesii: 100 üzerinden 10

Teraziler başkalarının sırlarını önem derecesine göre sınıflandırmayı bilirler. Arkadaşlar arasında yapılan ufak tefek dedikoduları sır olarak görmezler. Samimi oldukları kişilere aktarırlar. Hayati bir sır kendisine verilirse, bu çok önemli biriyse, kimseye söylemezler. Fakat ilginçtir, yeri geldiğinde bu sırrı bildiklerini belli ederler. Güzellik sırlarını kimseyle paylaşmazlar. Ailelerine ait gizli sırların bilinmesinden hoşlanmazlar, hatta duyulur diye çekinirler. Eğer bir şeylerin duyulmasını istiyorlarsa, kendileri açık etmezler ama bunu yapacak kişiyi iyi bilirler.

AKREP

Sır tutma derecesii: 100 üzerinden 100

Verme sırrını dostuna, o da söyler dostuna. Bu sözü rehber kabul eden Akrepler kendine söylenen sırrı kilitli sandığa kaldırır, anahtarını da kimseye teslim etmezler. Mahremiyet o kadar önemlidir ki, sıradan bir sohbeti daha kimseyle paylaşmazlar. Sır sahibi olmak onu çok mutlu eder. Yaraya parmak basmayı iyi bildiklerinden, sırrını bildikleri kişiyi uyarmayı da görev bilirler. Başkasına sır vermezler. Eğer bir kişi başkasına ait bir sırrı Akrebe söylerse, bu kişinin güvenilmez biri olduğunu düşünürler. Ancak dikkat edilecek nokta, Akrebin canını acıtırsanız, sırrınızı başkasına vermez ama size karşı kullanabilir.

YAY

Sır tutma derecesi: 100 üzerinden 30

İki kişinin bildiği sır değildir sözünü unutmayınız. Çünkü bir Yay sır tutma özelliği çok yüksek bir burç değil. Ancak, bir ayrıntı var, bu çok önemli. Yaylar kötü niyetli değildir. Size zarar vermek amacı gütmez. Sadece doğası gereği, ağzından kaçırabilir. Bir sohbet esnasında biliyor musun şöyle olmuş, böyle olmuş diyerek bir başkasına iletir. Siz niye söylediniz dediğinde, ağzımdan kaçırdım diyerek üzüntüsünü dile getirir. Ben derim ki, sır vermeden önce iyi düşünün, verdikten sonra tekrar tekrar söylememesi için uyarın.

OĞLAK

Sır tutma derecesi: 100 üzerinden 100

Oğlaklara sırrını veren kişinin endişe duymasına gerek yok. Bunu taşımanın ciddi bir sorumluluk olduğunu bilirler. Aranız bozulsa bile bir Oğlak asla kimseye bu sırrınızı vermeyecektir. Bununla da kalmayacak, bu sırla ilgili akla ve desteğe ihtiyacınız varsa, gerçekçi şekilde size yol ve yöntem sunacaktır. Bir başka özelliği, sırrı en yakın dostuna dahi söylemeyecek oluşudur. İki kişilik mahremiyete son derece önem veren Oğlaklara bu konuda güvenebilirsiniz.

KOVA

Sır tutma derecesi: 100 üzerinden 80

Mükemmel bir arkadaş kitlesine sahip Kovalar sır tutma derecesi yüksek burçlardan birisidir. Çünkü dostunu kaybetmek, bu nedenle dışlanmak istemez. Bir başka özelliği, kendisine bu sırrın verilmiş olmasını özel biri olduğuna bağlamasıdır. Dostum bana güveniyor, bu sırrı taşıyacağımdan kuşkusu yok diye düşünür. Yakın arkadaşlarına söylemez, sizinle yolları ayrılsa bile kimseye sırrınızı satmaz.

BALIK

Sır tutma derecesi: 100 üzerinden 95

Balıklar sır tutma özelliği yüksek kişilerdir. Duyduğu, gördüğü veya bir şekilde şahit olduğu bir durumun gizli kalması gerektiğini bilen duyarlı insanlardır. Ona sırrınızı verin ve gerisini düşünmeyin. Onunla dertleşebilirsiniz. Acınızı anlar ve yardımcı olur. Sırlarını kimseyle paylaşmayan Balıklar, birisi ona sırrını açtığında, kendisi de paylaşmayı dostluğun gereği olarak görürler.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler