Burcu Esmersoy Tamer Karadağlı ile görüntülenince...

Son günlerde Instagram'da Demet Akalın'ı takipten çıkarmasıyla gündeme gelen Burcu Esmersoy, Tamer Karadağlı ile görüntülendi. Esmersoy'dan açıklama gecikmedi.

Berk Suyabatmaz’dan boşanan Burcu Esmersoy, Tamer Karadağlı ile dinlenme tesislerinde görüntülendi.
İkilinin gündeme bomba gibi düşen görüntülerine Burcu Esmersoy’dan jet hızında yanıt geldi.

İşte Burcu Esmersoy’un Söylemezsem Olmaz’a yaptığı açıklama:

"Yakalandılar gibi garip cümleler kuruluyor. Ya köpek gibi çalışıyorum.Tamer Karadağlı ile aynı güne gelen setimiz vardı. Afyon’a gitmemiz gerekiyordu. İşimiz biter bitmez İstanbul’a dönerken dinlenme tesisinde çekilmiş bir video, lavabo ihtiyacımı karşıladım. Ben iş yapamayacak mıyım?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
anlamadığım hangisi evli de yakalandılar benim bildiğim ikisi de bekar birlikte olsalar kime ne illada bir çift birlikte olacağı zaman basından izin mi istemeli hadi evli olurlar anlarım yakalandı denir ama adamlar bekar ve öyle otel odaı falanda değil yolda konaklama yeri valla magazinciler iyice şaşırdılar iyiki konaklama yerinde görüntülendiler Allah muhafaza ya aynı otele girerken görüntü lese ler anlatamazsınız da menejerlerimiz rezervasyonu aynı yerden yapmış desenizde inanmazlar adamlar konu bulabilmek için yakında kendi şöhretlerini yaratmaya başlarlar
Videoyu çekenleri mahkemeye verin özel hayatı ihlalden
BUNALIMA GIRINCE TOPARLAMA DONEMINDEKI RUH HALI
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler