Burhan amca, 30 yıl önce ayrıldığı eşiyle yeniden nikah masasına oturdu

Türkiye’nin, koronavirüs sürecindeki nezaketiyle tanıdığı 77 yaşındaki Burhan Kılıçkını, 30 yıl önce boşandığı ve hiç görüşmediği eşi 58 yaşındaki Melek Gökaslan ile bugün yeniden nikah masasına oturdu. Ayrı kaldıkları 30 yıl boyunca hiç görüşmeyen çifti, koronasalgını birleştirirken, mutlulukları yüzlerinden okunan çiftin nikahlarını Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan kıydı.

Ordu’nun Altınordu ilçesinde zabıta ekiplerine siparişlerini verirken sergilediği nezaketle ve naifliğiyle tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Burhan amca, yıllar sonra yeniden mutluluğu yakaladı. koronavirüs salgını sürecinde şeker hastalığı nedeniyle ayağında yara çıkan ve bacağında dört damarı tıkanan Burhan amca, Mersin’de yaşayan kızı ve damadı tarafından yaklaşık 1,5 ay önce kente getirildi. Bu süreçte hastanede bypass ameliyatı olan ve ayağındaki yaranın tedavisi halen süren Burhan amca, kızı Deniz ve damadı Şehmuz Öztaş’ın merkez Mezitli ilçesi Tece Mahallesi'ndeki evinde, 5 yıl evli kaldığı ve 1990 yılında boşandığı eski karısı Melek Gökaslan ile de 30 yıllık aranın ardından bir araya geldi.

Burhan amca, 30 yıl önce ayrıldığı eşiyle yeniden nikah masasına oturdu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
burhan amca bende seni akıllı bişe sanmıştım insan 30 yıl önce bıraktığı karıyı geri alor mı?
@sarmaoglu Bu yastan sonra yabanciya gitmekden daha iyidir en azindan huyunu suyunu bilirlerdir birbirlerinin .
Herşeyde bir hayır var bu koronavirüsün ilk defa işe yaradığını gördüm zabıtaya spariş verirken o güzel tebessümlü amcayı ordan tanıdık Allah mutluluklarını daim etsin.
sevmenin yaşı yoktur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler