HABER

Bursa’da MasterChef'in çekimleri öncesi yumruk yumruğa kavga

Bursa’da MasterChef'in çekimleri öncesi yumruk yumruğa kavga

Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan MasterChef’in önümüzdeki haftalarda yayınlanacak dış çekimlerinden biri Bursa'da gerçekleşti. Program çekimi esnasında çekim yerindeki esnaf içeriye alınmayınca kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgaya polis müdahale etti.

Türkiye’ninen beğenilen yarışmalarından biri olan MasterChef'in bir bölümü Bursa’da çekiliyor. Çekim için MasterChef ekibi, Bursa’nın timsallerinden Tophane Meydanı'nı tercih etti.

AW166330_03

Prodüksiyon ekibi çekim için sıkı tedbirler alırken, çekim alanında çalıştığını öne süren bir esnafın içeri girmesine izin verilmeyince gerginlik yaşandı. Gerginlik büyüyünce kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgayı polis ayırdı.

AW166330_02

Öte yandan, MasterChef yarışmacılarının programda Bursa’ya has yemekler yaptığı öğrenildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Öte yandan, MasterChef yarışmacılarının programda Bursa’ya has yemekler yaptığı öğrenildi. Bu ne la konumuzla ne alakası var :-)
giriş gelişme ve sonuç
Demek Bursa'ya has yemekler yaptılarrr. Hayret ben de Bursa'ya gidip, Kars yöresine ait yemekler yapmışlar diye düşünmüştüm!!!
Bu şef programını keyifle izliyorum.Birçok programa göre daha ailece izlenecek bir program. Ancak yanlış olan birşey ise dış çekimlerde neden yeterli hazırlık,tedbir,önelmler alınmadan bu yapılıyor. Dilerim sonraki programlarda buna yönelik hazırlıklar olur.
şakamısın sen hepsi düzmece şhow yalan dolan kimin kazanacağı belli olan programa ailece izlenecek diyon sende acun un kölesi olmuşsun anlaşılan zuahah
Geri Dön