Bursa'da şaşkına çeviren manzara! Güneşi gören aracıyla sokağa çıktı

Bursa'da koronavirüs salgını nedeniyle evde kal çağrılarına uymayan vatandaşlar, güneşli havayı görünce araçlarıyla gezmeye çıktı. Şehir merkezinde yaşanan yoğunluk görenleri şaşkına çevirdi. Yetkililer, evde kal çağrısını yinelerken, Bursa Pandemi Kurulu’nun ek tedbirler alabileceği konuşuluyor.

Bursa'da şaşkına çeviren manzara! Güneşi gören aracıyla sokağa çıktı

Korona virüs tehlikesi etkisini günden güne sürdürürken bazı Bursalılar, getirilen yasaklara rağmen dışarı çıkmaya devam etti. Havanın bugün de güneşli ve 18 dereceye yükselmesinin önemine dikkat çeken yetkililer Bursalılardan biraz daha sabırlı olmalarını isteyerek, "lütfen evde kalın" çağrısını tekrarladı.

Bursa’da dün şehir merkezindeki insan kalabalığı, akşam saatlerinde araç trafiği gözlerden kaçmadı. Bursa Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ise bazı yolları tek şeride indirerek, otomobillerde sokağa çıkma yasağı olan 65 yaş üstü kişi olup olmadığını kontrol etti. Bazı sürücülerin de ateşi ölçüldü. Yol kapatma ve denetim uygulamasının arttırılarak devam edeceği vatandaşların mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamaları istendi.

Sosyal medya platformlarında paylaşım yapan duyarlı vatandaşlar gereksiz sokağa çıkmanın keyif olduğunu zannedenlere tepki gösterirken; denetimlerin arttırılmasını ve cezai yaptırımların uygulanması istedi. (İHA)

Bu fotoğraflar Bursa’da çekildi...Güneşi gören aracıyla sokağa çıktı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Hükmümet ve onun oyuncağı diyanet başkanlığı bu işi 15 Temmuzla karıştırıp camilerden sela vererek alt edeceklerini sanırsa, yobazların %50 olduğu Bursa'da bu şekilde davranılması normal Ey yobazlar, ey araptan çok arapcı olan 6000 yıllık Türklüğünü unutan kırma osmanlılığa heveslenen millet Eğer virüsle mücadele selalarla halledilecekse ve bu tez doğru ise hastaneleri kapatalım, sağlık giderlerini diyanete aktaralım ve milletce camilere dolalıp sabahlara kadar amin diyelim Olmaz ağalar olmaz, olsaydı kabede virüs olmazdı Bu işte dini değerleri kullanmayın Milleti ve beni dinden çıkarmayın
MİLLET HİÇ BİR DERS ALMAMIŞ .
bende Bursa'da oturuyorum, BETER OLALIM BETER. KAZIK GİRSİN, CANIMIZ YANSIN ; BENCİLCE DAVRANIP MİLLET ÖLSÜN DİYORUZ, İNŞALLAH HERKESİN CANI YANAR, HERKES O ÖLÜM KORKUSUNU YAŞARDA KAFANIZI DIŞARI ÇIKACAK TAKAT BULAMAZSINIZ, CAHİL MALLAR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler