HABER

Bursaspor'da gözler Beşiktaş maçına çevrildi

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Genç, galibiyet serisinin Beşiktaş maçıyla devam edeceğini söyledi.

3 hafta önce göreve getirilen Engin İpekoğlu ile iyi bir çıkış yakaladıklarını belirten Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Genç, son 3 haftadır aldıkları galibiyetlerle ligde beklenen hedefin üzerine çıktıklarını ifade etti. "Bu bizi şımartmaz, kamçılar" diyen Genç, futbolcuları gösterdiği bu üstün mücadeleden dolayı tüm şehir adına tebrik etti.

5 haftadır yenilmeyen Denizlispor karşısında alınan galibiyetin büyük anlam taşıdığını anlatan Genç, şöyle konuştu: "Bursaspor her geçen hafta layık olduğu yere ilerleyecektir. Taraftarımızın da tribün beraberliği son derece güzeldi. 90 dakika takımlarını destekleyip itici güç olduklarını bir kere daha gösterdiler. Bu desteğin devam edeceğine inanıyoruz. Kısacası Bursaspor, futbolcusuyla, yönetimi ve taraftarıyla bir bütündür."

"BEŞİKTAŞ MAÇINI DA KAZANACAĞIZ"
Beşiktaş maçında da galip geleceklerine inandığını belirten Genç, "Bursaspor taraftarı iki yıldır Beşiktaş ile yatıp Beşiktaş ile kalkıyor. Bu maçın Bursaspor açısından

büyük önemi var. Ancak bunu kan davasına dönüştürmek yanlış. Herkes söylediklerine dikkat etmeli" diye konuştu.

Taraftarın takımın menfaati açısından sağduyulu olması gerektiğini anlatan Genç, şöyle konuştu: "Futbolcularımız sahada en güzel cevabı vereceklerdir. İki takım arasındaki bu husumetin artık bitmesi şart. Aksi halde bu durum iki kulübün de başını ağrıtacağı gibi büyük cezalar almasına da sebep olabilir. En güzeli mücadelenin yeşil zeminde yapılmasıdır. Biz bunu yapacağız ve 3 puanı alacağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Cuma gecesi bizim gecemiz olacaktır"

Bursaspor yönetim kurulu üyesi Mehmet Çavuşoğlu da, Denizlispor galibiyetini unutup Beşiktaş maçına baktıklarını söyledi. Yönetim kurulu üyesi Turgay Dursun da, takımın gereken ruhu gösterdiğini, bu cesareti Beşiktaş karşısında da göstereceklerini belirtti.

Bursaspor Kulübü Divan Başkanı Kadri Şankaya ise, emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, "Beşiktaş'ı inşallah İnönü'de çimlere gömeriz. Oradan da 3 puan alırsak geleceğimiz çok daha aydınlık olur" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler