HABER

Mecliste telefon ekranı kameraya yansıdı! Bütçe görüşmeleri sırasında CHP'li Altay'ın dikkat çeken görüntüleri gündem oldu

Mecliste her yıl hararetli tartışmaların yaşandığı bütçe maratonu dün başladı. 12 gün sürecek bütçe görüşmeleri sırasında CHP Grup Başkanvekili Engin Altay objektiflere ilginç bir şekilde yansıdı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın 2023 bütçesi sunumunu gerçekleştirdiği sırada çekilen görüntüler sonrası Altay'ın telefondan oyun oynadığı iddia edildi.

Mecliste telefon ekranı kameraya yansıdı! Bütçe görüşmeleri sırasında CHP'li Altay'ın dikkat çeken görüntüleri gündem oldu

Bütçe görüşmeleri her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça hareketli geçiyor. Özellikle de CHP lideri Kılıçdaroğlu konuşurken tansiyon yükselmiş, konuşması sık sık AK Partili vekillerce bölünmüştü. Fakat Kılıçdaroğlu'ndan önce Fuat Oktay konuşurken Meclis'te dikkat çeken anlar kameralara yansıdı.

OYUN KARTLARI GÖRÜLDÜ

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Fuat Oktay'ın konuştuğu sırada elinde cep telefonuyla görüntülendi. Sosyal medyada da çok kez paylaşılan görüntülerde Altay'ın telefonunda bir oyununun açık olduğu görüldü.

chp_8912

BİR ANDA OYUNU BIRAKIP SÖZE GİRDİ

Altay'ın telefonda oyun oynarken bir yandan da aniden söze girip Meclis'teki tartışmaya dahil olması dikkat çekti.

Başlıksız-7

TELEFONDA OYUN OYNADI

Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasıyla beraber Altay'ın telefondan oyun oynaması tepkilere neden oldu.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler