Almanya'da 19 yaşındaki genç kıza trende tecavüz edildi! Bütün yolcular gözaltına alındı!

Almanya'da Münih deplasman maçından dönen Borussia Mönchengladbach taraftarının yer aldığı trende bir kıza tecavüz edildi. Olayın ardından trendeki tüm yolcular gözaltına alındı.

Almanya'da 19 yaşındaki genç kıza trende tecavüz edildi! Bütün yolcular gözaltına alındı!

Münih maçından dönen taraftarların yer aldığı İsviçre Demiryolları'na ait trende Bonn şehrinde yaşayan 19 yaşındaki bir genç kıza Baden-Württemberg istikametinde tecavüz edildiği ifade edildi.

Genç kızın polisi aramasının ardından tren Flörsheim am Main'da durduruldu. Federal polis ekipleri, tren Mönchengladbach'a gelinceye kadar trende arama yaptı.

İHA'nın haberine göre tren Mönchengladbach'a geldiğinde tüm yolcuların kimlikleri alınarak, olayın yaşandığı trenin içerisindeki tuvalette Federal polis tarafından adli tıp araştırması yapıldı. Daha sonra tren incelenmek üzere depoya çekildi. Polis ve savcılık, trendeki 750 yolcu arasından bir şüpheliyi tespit ettiklerini belirterek, soruşturmanın selameti açısından detaylı bilgi vermedi.

Son günlerde yaşanan tecavüz ve sarkıntılık olayları, uluslararası yolcu trenlerinde güvenlik sorununu gündeme getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
750 kişiyi gözaltına almak treni bağlamak. 1 suçluyu ortaya çıkarmak için bu kadar titiz ve yoğun çaba sarf edilmesi. Bunlar beğenilmeyen batı toplumu ve bir ihbarla bütün bunları yapıyorlar.
@mechul8238 Almayada Toplu ulaşım Aracı olan 750 kişinin içinde seyahat ettiği trende genç bir kıza tecavüz ediliyor- sen Almanyanın Çabasını övüyorsun. Nerede Medeniyet ? Nerede Avrupalılık ? Nerede İnsanlık? bunları sorgulamıyorsun. Aynı olay müslüman bir ülkede bir dinsiz tarafından yapılsa ve Bu dinsiz adam idam bile edilse siz yine Dünyadaki Tüm Müslümanları suçlayacak bir şeyler bulabilirdiniz. Almanya'da bir genç kıza nasıl tecavüz edilir? bunu sormuyorsunuz bile...Türkiye'de olsa bırak 750 kişi 5 kişinin içinde bile cesaret edemezdi-dayağı yediği gibi soluğu hastanede alırdı..
cekiniyorum yazmaya ama. az çok bi tahminim var. bakalim kim çıkacak:))
bu uygulama türkiyedede olur inşallah
Bir kereden bir şey olmaaaazzz.
Diğer Haberler