Büyük kongre öncesi son hazırlıklar yapılıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, meclis üyeleri ile parti teşkilatının katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Şubat ayı grup toplantısında, AK Parti’nin 6.

Büyük kongre öncesi son hazırlıklar yapılıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, meclis üyeleri ile parti teşkilatının katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Şubat ayı grup toplantısında, AK Parti’nin 6. Olağan kongresi ele alındı.
AK Parti Şubat ayı grup toplantısı, AK Parti İl Başkanlığında yapıldı. Parti binasında düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile büyükşehir belediyesi meclis üyeleri katıldı. Toplantıda 25 Şubat Pazar günü saat 15.00’de 11 Nisan Spor Salonunda yapılacak olan AK Parti 6. Olağan kongresi ele alındı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan kongrenin şölen havasında gerçekleşmesi için çalışmalar devem ediyor.
“Kongremize herkes davetlidir”
Hazırlıkların devam ettiği kongre öncesi bir açıklama Çiftçi, herkesi kongreye davet etti. Çiftçi, "AK Parti grup toplantısını gerçekleştirdik ve bu grup toplantısında AK Parti grubu olarak büyükşehir belediyesi meclisinin aldığı kararlar istişare edildi. 25 Şubat’ta yapılacak olan kongre hepimiz için çok önemli. Tüm Şanlıurfalı kardeşlerimizi, hemşehrilerimizi yapılacak olan kongre ve mitinge davet ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Şanlıurfalılar hep coşkulu bir şekilde karşıladı. Reisi Cumhurumuzu yine en iyi şekilde karşılayacağız" dedi.

Büyük kongre öncesi son hazırlıklar yapılıyor

Büyük kongre öncesi son hazırlıklar yapılıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler